Lídr trnul, ani Chelsea nezářila, zato Arsenal pálil a Čech má nulu

Nula číslo 197 - už jen tři čistá konta chybějí Petru Čechovi v anglické fotbalové lize k zakulacené dvoustovce. Český gólman asistoval v 15. kole u drtivého vítězství Arsenalu nad Huddersfieldem v poměru 5:0. Gól v nastavení spasil vedoucí Manchester City, který nakonec udolal Southampton 2:1.

Výpis zvoleného vlákna.

R82a56d70e58k 34Z98l90á51m89a76l 1465626142469

Hmmm, 90+6. Rozhodčí dělal, co se dalo??

+4/−1
30.11.2017 4:20

M28a38r89t83i32n 34Z23í18t49e23k 5841302131236

V Anglii se často nastavuje 5 a více minut. Pokud jeden z týmů zdržuje nebo je nějaká prodleva kvůli zranění, tak se rozhodčí nebojí to nastavit.

+4/0
30.11.2017 7:56

F17i27l80i12p 48J17a14r65a67b 1543307690157

Mno, jenom u situace, kdy se jeden z hostí zranil u vápna, pak tam ležel, pak ho tam běželi ošetřit, pak vystřídal a pak se konečně začalo hrát, uplynuly dvě minuty. Před každým výkopem Forster uzdržoval tak 20 vteřin, pak tam byla jedna fakt trapná situace, kdy hosté měli házet aut a vysloveně uhýbali míči, aby jej rozehrávali co možná nejdéle... nastavených 5 minut naprosto v pořádku.