Bod z Valencie zachránil Alba. Barcelona dál vede ligu o čtyři body

Fotbalisté Barcelony ve šlágru španělské ligy remizovali ve Valencii 1:1. V čele tabulky tak mají před dnešním soupeřem stále čtyřbodový náskok. Oba týmy zůstaly i po 13. kole společně s třetím Atléticem Madrid neporaženy.

M50a28r54t93i97n 97K88o92n42r51á19d 6398529129359

Video by ti vyřešilo do 30s a hrálo by se dál...

F70i84l38i55p 31J27a51r20a89b 1513117120547

Líbí se mi, jak se Barca zase vrátila ke svému brutálnímu presinku, dnes tím získala obrovskou spoustu míčů a zastavila v zárodku nejeden hrozící protiútok. Valencie v první půli jen betonovala, to mě dost zarazilo, ale druhá půle už byla hodně výživná a místy pěkně nahoru/dolů.

Se Suárezem už začínám ztrácet trpělivost, ten hráč aktuálně maří práci celého týmu směrem dopředu, a že se nechal snad 5x v dobré pozici nachytat do ofsajdu, to je na facku. Horší byl už jen Deoulofeu, který po svém příchodu na hřiště snad pokazil úplně všechny balóny.

Jinak hra celkem slušná, další krutě vyválčený bod z hřiště soupeře v boji o titul. Ale fotbal má do oslnivosti posledních let daleko.

+4/0
26.11.2017 23:23

T70o58m51a82s 64B92e83n87e94d97a 6850829305

Tomuto utkání by slušel náhradní zápas. Barcelona po střele Messiho dosáhla regulérního gólu. Nakonec však neprohráli. Hráli venku, ještě k tomu na horké půdě Valencie stadiónu Mestalla. Oni budou nakonec spokojeni.

+2/0
26.11.2017 23:19

R79i96c51h62a72r73d 83K38r60á96l 4698797520423

Ona situace z 30. minuty nebyla jasná pouze pomeznímu sudímu. Míč totiž Messi napálil přímo na gólmana Neta, ale tomu propadl mezi nohama a doskákal dobře půl metru za brankovou čáru - španělská televize nabídla hned čtyři záběry a ze všech bylo jasné, že Neto napravoval rukou svůj nepovedený zákrok už za čarou. Paradoxní je, že hned z protiútoku mohla Valencia jít do vedení, protože třetina barcelonských se seběhla k pomeznímu a zbytek jentaktak zabránil ve skórování Zazovi. Před odchodem do kabin si Messi se sudím leccos vysvětlili...

+2/0
26.11.2017 22:59

T75o36m79a98s 44B56e56n51e51d24a 6270239395

Neto se měl jednoznačně přiznat. Náležela by mu pak cena Fair play za tento rok!

+3/0
26.11.2017 23:20

P37e26t74r 86M52ü72l10l46e54r 3686378789364

Barce rozhodčí sebrali regulérní gól...míč byl celým objemem za brankovou čarou...

+6/0
26.11.2017 22:57

R28i25c19h61a81r13d 22K60r18á61l 4258987510353

Jak píšu výše - minimálně půl metru!

+2/0

F73i38l54i37p 45J59a44r55a22b 1843197270177

To je pravda, ale lajnový to přes gólmana vidět nemohl a hlavní si z té dálky a možná přes x hráčů asi nemohl být jistý. Je to každopádně škoda, protože Barca měla vést a ten zápas by vypadal jinak.

0/0
26.11.2017 23:16

T51o94m31a66s 51B29e17n38e40d41a 6890419235

Pokud by vedla, ještě by přidala gól další jako v souběžném čase Juventus- Crotone.