Bod z Valencie zachránil Alba. Barcelona dál vede ligu o čtyři body

Fotbalisté Barcelony ve šlágru španělské ligy remizovali ve Valencii 1:1. V čele tabulky tak mají před dnešním soupeřem stále čtyřbodový náskok. Oba týmy zůstaly i po 13. kole společně s třetím Atléticem Madrid neporaženy.

M97a32r85t68i39n 18K33o87n54r90á82d 6748399429539

Video by ti vyřešilo do 30s a hrálo by se dál...

F92i69l31i28p 33J33a55r35a37b 1393907900277

Líbí se mi, jak se Barca zase vrátila ke svému brutálnímu presinku, dnes tím získala obrovskou spoustu míčů a zastavila v zárodku nejeden hrozící protiútok. Valencie v první půli jen betonovala, to mě dost zarazilo, ale druhá půle už byla hodně výživná a místy pěkně nahoru/dolů.

Se Suárezem už začínám ztrácet trpělivost, ten hráč aktuálně maří práci celého týmu směrem dopředu, a že se nechal snad 5x v dobré pozici nachytat do ofsajdu, to je na facku. Horší byl už jen Deoulofeu, který po svém příchodu na hřiště snad pokazil úplně všechny balóny.

Jinak hra celkem slušná, další krutě vyválčený bod z hřiště soupeře v boji o titul. Ale fotbal má do oslnivosti posledních let daleko.

+4/0
26.11.2017 23:23

T96o98m37a63s 67B29e37n31e73d55a 6220489745

Tomuto utkání by slušel náhradní zápas. Barcelona po střele Messiho dosáhla regulérního gólu. Nakonec však neprohráli. Hráli venku, ještě k tomu na horké půdě Valencie stadiónu Mestalla. Oni budou nakonec spokojeni.

+2/0
26.11.2017 23:19

R12i48c70h82a29r40d 42K31r77á70l 4588507950113

Ona situace z 30. minuty nebyla jasná pouze pomeznímu sudímu. Míč totiž Messi napálil přímo na gólmana Neta, ale tomu propadl mezi nohama a doskákal dobře půl metru za brankovou čáru - španělská televize nabídla hned čtyři záběry a ze všech bylo jasné, že Neto napravoval rukou svůj nepovedený zákrok už za čarou. Paradoxní je, že hned z protiútoku mohla Valencia jít do vedení, protože třetina barcelonských se seběhla k pomeznímu a zbytek jentaktak zabránil ve skórování Zazovi. Před odchodem do kabin si Messi se sudím leccos vysvětlili...

+2/0
26.11.2017 22:59

T16o35m71a53s 38B23e28n76e73d35a 6700859555

Neto se měl jednoznačně přiznat. Náležela by mu pak cena Fair play za tento rok!

+3/0
26.11.2017 23:20

P69e25t28r 24M19ü78l57l30e17r 3646538209594

Barce rozhodčí sebrali regulérní gól...míč byl celým objemem za brankovou čarou...

+6/0
26.11.2017 22:57

R57i94c28h37a78r23d 70K27r31á95l 4128117820353

Jak píšu výše - minimálně půl metru!

+2/0

F55i34l73i44p 22J42a84r72a16b 1593567490717

To je pravda, ale lajnový to přes gólmana vidět nemohl a hlavní si z té dálky a možná přes x hráčů asi nemohl být jistý. Je to každopádně škoda, protože Barca měla vést a ten zápas by vypadal jinak.

0/0
26.11.2017 23:16

T47o80m97a70s 28B42e78n65e33d58a 6450569575

Pokud by vedla, ještě by přidala gól další jako v souběžném čase Juventus- Crotone.