Dukla - Boleslav 4:1, další domácí triumf, dvěma góly se blýskl Duranovič

Fotbalisté Dukly na Julisce neprohrávají. Domácí neporazitelnost prodloužili v předehrávce 15. kola proti Mladé Boleslavi výhrou 4:1 na deset utkání. Hosté ztráceli už v 6. minutě 0:2, pak sice snížili, ale po změně stran dávali góly už jen Pražané.

Z22d78e80n83e80k 86B55e39d80n66a83r 7517676647159

Agaev je teda mega posila. 1. gól jeho , 3 taky a ty zbyle si nechá projít centry přes brankoviště. Šílený.

0/0
25.11.2017 8:57

R35u57d81o94l24f 70K79o34m44í79n32e60k 5885810891327

on je sileny v kazdem zapase co nastoupi. zapsal se uz na slavii a asi ma ve smlouve ze musi bavit. jinak nechapu proc uz neni zpatky odkud prisel. akorat zabira misto ceskym brankarum.

0/0
25.11.2017 9:48

J70a96k55u28b 65P66e62t71r85i43c29e41k 4198204805631

Tak Csaplár měl pravdu. Trenér Dukly říká "Ale myslím, že jít do poločasu s výsledkem 2:1 je možná malinko lepší než 2:0." Není snad vůbec nejlepší jít do šaten za stavu 0:3 jako Sevilla v týdnu?

R14u41d73o22l93f 70K45o31m23í41n64e81k 5465940481787

jako ze by dodal 4 tisice? jinak nechapu smysl vysi repliky. jeden clovek navic preci nezmeni nahled na tristni navstevy na dukle.

0/0
25.11.2017 9:50

P34e97t48r 71S80a84k60o 7784881365888

Dnes Dukla výborné vstupy do obou poločasů a bylo hotovo. Bolka jim to ale hodně usnadnila. Zatím v trojboji s Prahou tragédie, uvidíme za týden na Letné!

0/0
24.11.2017 19:58

D55u61š98a37n 65H44r43a40b21e83c 6664342924479

Kolik vlastnaku a kiksu ten Agajev musi predvest? :) To je fakt masakr.

0/0
24.11.2017 19:55

M10i30c59h28a14l 23G96i79a77c44i48n95t12o77v 8530628839841

Tak jak si v zimní pauze kluby prohodí trenéry Uhrina, Kučeru, Kordulu a Habance? na 1. ligu má možná tak ten Habanec (viz. angažmá v Ústí a na Slovácku), ale to by musel přestat věřit v chiméru své dokonalosti...

V70a59c35l42a73v 75P39e19r76o27u60t41k62a 6658897764361

No slusnej zarez a to Boleslav nema spatnej mancaft..tohle uz trener neustoji,tedy pokud neni Ital.

0/0
24.11.2017 19:07

J97i60r19i 20K25u25c54e39r78a 5977390426662

trenér? já myslel, že mají jen atrapu Uhrina ml.?

+1/0
24.11.2017 19:11

T77o39m47á34š 51B52r20a88b18e55c 2948476655716

Tak sám tomu i šéfuje, že by se sám vyhodil?

R94a63d75e45k 95H52r98u86b22ý 6174211222789

Tož zkusíme lehce tipnout.Dukla remíza,Jihlava výhra,Bohemka remíza.

J77o46s56e56f 23C71h58o52d47o77u58n45s11k51ý 4781516379220

a v tom je ten sport krásný, nikdy nevíte, jak to dopadne. Tedy když nemyslím zápasy PSG a podobně ;-D

0/0
24.11.2017 19:06

R94a28d49e42k 84H71r30u43b16ý 6624291462219

To nevadí.To bylo jen napsané.:-)Pochvala Dukle,Bolka strašný.

0/0
24.11.2017 19:21

R51o60b39e73r65t 32S72e56j93k 9225333

Uhrin konci . To je neco strasneho. Ten tym ma potencial kolem 5-6 mista.

.

0/0

L74a93d35i41s32l49a26v 55P63a20v67l94a29t92a 9733355222164

Uhrinův geniální tah dát Mageru na stopera se vyplácí. Vyplatil se už minulé kolo, kdy Boleslav doma prohrála s Bohemkou 1:2.

0/0
24.11.2017 17:45

V19a38c16l36a36v 97P16e36r85o56u77t80k27a 6818947734481

Pokud se nemylim hraci z obrany jsou zraneni a Magera uz neni zadnej rychlik a figuru do obrany ma.

+1/0
24.11.2017 19:09

R58e40n96é 92J89í16š65a 2367527551406

Nekdo asi zapomnel Bolce rict, ze tohle neni evropsky pohar ale liga. Jinak si nedovedu ty jejich zoufale vysledky vysvetlit.

+9/0
24.11.2017 17:44

M46a98r39t19i66n 46R65y16š96k48a 7946288148466

Zkouší holt novou taktiku. Taktika postoupit do poháru a posléze hned vypadnout a soustředit se na ligu nedopadala dobře. Tak zkouší taktiku vykašlat se na pohár, ligu a soustředit se na MOL cup. DUml je stratég.