Arsenal vyzrál na Tottenham, výhry mají i City, United a Chelsea

Fotbalisté Arsenalu udrželi stoprocentní domácí bilanci v anglické lize, když v taháku 12. kola porazili 2:0 konkurenční Tottenham. Severolondýnské derby rozhodly před koncem prvního poločasu góly obránce Skhodrana Mustafiho a útočníka Alexise Sáncheze, brankář Petr Čech udržel páté čisté konto v sezoně.

J71a30n 30K18o66p34p 1435849744

Ten centimetrovej "offside", pokud teda vůbec byl, je směšnej... Nemá cenu o tom vůbec mluvit. Jednou s takové situace gól dostaneš,jindy dáš. Minule takhle dostal Arsenal gól od City. A to už byl viditelnější offside

R69a92d77e79k 56Č92e85r54v98e80n56k18a 5584591854152

Pro fanoušky Arsenalu Pyrrhovo vítězství, Wenger tam bude až do smrti :)

M27a64r81t67i74n 96C58a65j48t31h95a57m18l 3901488836930

Zatímco Peťa předvedl robinzonádu, gólman hostí nijak vzápětí na umístěnou hlavičku v 36. minutě nezareagál. Už bolo na čase aby Hotspur prohráli a Arsenal si dnes připíše 3 body po zásluze.

+7/−1
18.11.2017 15:43

R21a68d51e39k 78Č11e22r47v23e92n87k75a 5964511244872

Být video tak by neplatila nejen první branka Arsenalu, ale hlavně druhá kde ten ofsajd Lacazzeteho byl ještě větší. Ovšem co dokáže A. Sanchez zahodit za tutovky...8-o

0/−3
18.11.2017 15:40

M63a81r25t73i49n 82C61a37j48t59h71a43m37l 3461848656280

No byli tam srovnání na hraně, takový gól Japonsku v přátelském utkání doma s Brazílii uznán nebol Rv