Brno - Teplice 1:0, po hloupém vyloučení Koného spasil domácí Škoda

Ještě před přestávkou se ze hřiště pakoval po červené kartě domácí útočník Francis Koné, navzdory oslabení ale Zbrojovka vybojovala třetí výhru v sezoně. Děkovat za ní může střídajícímu Michalu Škodovi, který rozhodl v závěru. Brno už není poslední.

J75i85ř67í 13N33o28v17o24t26n22ý 3861699305684

Zbrojovka dosáhla zatím všech svých výher z posledního fleku. Příští kolo v Jihlavě to bude souboj týmů, které venku neuhrály ani ň. Tam to neumíme, bod(y) by bodl(y)...

L60u65k40á15š 36S72a36l39á66k 7957643955698

Zase ostuda :(. Doufam ze si co nejdriv promluvi do duse a s tema venkovnima zapasama neco udelaji ... prohravat s tymy jako Brno je fakt ostuda!

+1/−5
18.11.2017 21:52

M24a90r84t33i48n 70Š21i19l46a19r 3327673369334

Brno poráží Teplice v poslední době vcelku standardně. Snad brzy přijde doba, kdy Brno nebude kraloval pouze v hokeji, ale bude hrát i důstojnou roli, jak se na takové město sluší, i ve fotbale.

+7/0
18.11.2017 22:47

L51u40k49á68š 84S56a14l55á58k 7857173605968

To je mozne, kazdopadne to je tym ktery bychom meli spis porazet. Kde se venku chytnout nez na tymech ze spodku tabulky ...

+1/−1
19.11.2017 16:18

P92a39v54e95l 69Š98m21í91d 7124598229592

fuj to jsem si voddechl,historie se nebude ptát,hlavně 3 body.Smekám před trenérem,majstrštyk se střídáním a nemyslím tím jenom Škodu, mladík Zikl to pěkně rozpohyboval.

+10/0
18.11.2017 20:43

D56a65v14i24d 56S17u46c98h49a84r 8984266363792

Ani se mi nechce věřit, že možná nesestoupíme. Jediné štěstí, že tam u nás už nesedí ten pan (ne)trenér, co prý chtěl hrát útočný fotbal. Pořád škoda toho Kotala.

+3/0
18.11.2017 20:39

J49a64n 68L42a98m26a87č 9724274786912

Zoufalci ze středu tabulky zoufalé české ligy. Tedy zápas jako obvykle o ničem :-/

0/0
18.11.2017 20:18

R22a62d68e24k 40Ř49í79h37á19č38e90k 2106411110773

Tak před zápasem jsem tipoval, že to skončí 0:0 nebo 1:0, pokud se čirou náhodou trefí Škoda. Ovšem, že to bude po takovém průběhu utkání - druhou půlku v deseti a ještě po asi 40 vteřinách pobytu na hřišti - to bych opravdu nečekal.

Po první půli bych byl rád i za remízu, ale druhý poločas bojovný výkon a Teplice jsme moc do šancí nepouštěli a ani snad neměli nějaký výraznější tlak. Svým způsobem je dneškem odčiněn Zlín, kde jsme naopak proti deseti prohráli (pravda tam jsme dokonce vedli).

Původně jsem chtěl pěkně vyčinit Konému, ale nakonec kdoví, jak by to dopadlo, kdybychom hráli v jedenácti. Tak snad jen, že doufám, že mu přes zimu klub zaplatí nějaký zdravotnický kurz, aby se mohl na jaře realizovat někde, kde bude užitečnější jak pro sebe, tak pro ostatní.

Doufám, že příště z Jihlavy odvezeme aspoň bod, ale venku na ně hrát moc neumíme.

J94i71ř83í 47N35o31v43o54t77n83ý 3181459285884

Už ve mně byla malá duša... výborně Zbrojovka!

+7/0
18.11.2017 19:10

M27a50r58t64i36n 40Š30i56l36a24r 3207473639524

Kratochvíl dnes za mě hráčem utkání. Škodův gól byl odměnou všem, co dnes na Srbskou v tomto počasí zavítali. Pro Koného to snad byl poslední zápas za Zbrojovku.