Další hattrick v baráži, Jedinak poslal Austrálii na mistrovství světa

Jedenatřicátým účastníkem fotbalového mistrovství světa jsou Australané. V odvetě interkontinentální baráže porazili v Sydney Honduras 3:1 díky hattricku kapitána Milea Jedinaka, který v 54. minutě otevřel skóre tečovanou střelou z přímého kopu a pak proměnil dvě penalty. Alberto Elis v nastavení už jen snížil. První zápas v San Pedro Sula skončil bez branek.

R72a85d49e85k 34N94e60u71m36a22n40n 5312412308265

Ta Austrálie jede na MS zadarmo

měli by hrát s alespoň jedním normálním soupeřem

+1/−4
15.11.2017 13:07

O38n56d61ř29e73j 42H95a35v80r26á60n25e56k 6640307207886

Vzpomeň na Honduras a jeho nedávné tažení na MS, to nejsou žádní nazdárci.

+8/0
15.11.2017 13:21

R73a61d86o15s59l25a88v 73J85a37n80ý14r 2699718909131

Myslíš jejich tažení základní skupinou, ve který všechno prohráli? No to bylo fakt dechberoucí. ;-D

+4/0
15.11.2017 13:29

D98u31š36a85n 12H93r18a75b59e68c 6684722794139

Tam porad musi postoupit z jihoamericke kvalifikace, kde je vseho vsudy jeden slaby tym a ani ten by v Evrope mozna nehral druhe housle..

0/0
15.11.2017 19:25

D17u15š12a51n 57H78r43a20b77e40c 6724552864149

Jo, tak to jsem taky napsal hovadinu. Beru zpet :)

J56i25ř93í 81H30r75a12b28a24l21a 1698875524943

Asi nevis, ze hraji asijskou kvalifikaci, uz nehraji Oceanii. Prakticky o jednom dvojutkani to ma ted Novy Zeland.

+1/0
15.11.2017 13:33

M23i56l17a14n 61M37a57r25k12l 1688556738

a s kým si to jako představujete? hraje kvaldu v asii s Japonskem, Saudskou Arabii atd. to mají hrát v Evropě? Jestli jde někdo zadarmo na MS, tak jsou to jihoameričani

0/0
15.11.2017 13:52

K21a76r64e77l 35V33a63l86o83u56š61e14k 8831471288929

Jihoameričani ? Vždyt nejede třeba Chile. Jsou tam silné týmy.

+1/0
15.11.2017 16:15

R39o58b50e68r88t 97S20e39j71k 9495573

Jizni America je peknej tezka kvalda. O tom zadna.

+1/0
15.11.2017 17:42

S27l43a40v22o34m36í55r 64B34e62n45e85š 6462347650214

Na rozdíl od MS 2006 tentokrát zcela určitě nevyřadí Austrálií Itálie z naprosto vymyšlené penalty v poslední minutě řádného času.

+3/−2
15.11.2017 13:05

O66n94d12ř29e23j 19F64i85a53l27a 9859840221669

Zrovna jedeme ze stadionu. Zapas celkem nad ocekavani, skoda ze vsechny goly ze standardek..

+4/0
15.11.2017 12:41

F34i16l85i74p 45J53a52r43a36b 1773377820927

Nad očekávání jistě počtem gólů, ale co jsem tak na půl oka sledoval, fotbalově velká bída..