V barážích se vyžívají. Náskok nad Řeky mohl být i vyšší, tvrdí Chorvati

Parádní první poločas, nakonec čtyři góly v řecké síti. Chorvatští fotbalisté vstoupili do baráže o mistrovství světa 2018 skvěle, do odvety si vybudovali náskok 4:1! „Pokud tam budeme hrát stejně jako v Záhřebu, soupeř nemá šanci,“ řekl Ivan Perišič, jeden ze střelců vítězného mužstva.

J72a35k36u30b 65P63e46t37r81i46c77e89k 4208804395391

Na MS jim budu fandit.

10.11.2017 13:59

J41i32ř56í 86H80r97a68b21a19l10a 1668105284123

To je jen dobře, jak to dopadlo. Chorvatsko a i to Švýcarsko na MS jednoznačně patří. Určitě lepší, jak průměrné Řecko a Sev. Irsko.

10.11.2017 13:04

J10o81s49e93f 56P79o76n46e91r66t 9338240832468

A přitom baráž vůbec nemuseli hrát. Stačilo aby doma nepodcenili konec zápasu s Finskem, když vedli 1:0 a dostali v 90 minutě vyrovnávací gól.

10.11.2017 12:27

R39a54d72o81s41l54a92v 53J95a36n52ý16r 2359188279641

To nebylo podcenění, Finové je jednoduše přetlačili jak malý Jardy. Ustašovská obrana je zcela legrační, na MS budou mít hodně velký problémy, ostatně jako vždy.

10.11.2017 12:34

M81i96c42h35a66e11l 53B28a24t16i24n56a 5857266411172

Já nejsem ustaša! Pane Janýr. Jsem liberál. U nás bylo víc bojovníků proti faštitům než ustaša. P.S. Ustaša, ustani se. Cz zvedni se. Tedy zvracené hnutí pozvednutí, vstání. OK?!

10.11.2017 16:36

R56a69d72o75s95l74a73v 31J38a74n82ý43r 2219358659781

To je jenom takové žertovné označení. Češi jsou zase pro všechny zbabělí kapitulanti, Švýcaři maj banky plný zlatých zubů z Osvětimi a Malajsané... už ani nevím co. Pouze neškodné předsudky.R^ Nicméně ten Šimunič a ty další projevy kupř. Mandžukiče apod... to bylo trochu divný, to uznáváš.

10.11.2017 19:29

J94i69ř39í 25J97a86k64o10u47b76e26k 5392206946457

Když jste, pane Batino, počátkem 90. let vyháněli Srby z Krajiny a vypalovali jim baráky, to byl víc projev bojovníků proti fašismu, anebo ustašovství? Rv

11.11.2017 8:09