Celtic Glasgow překonal vlastní stoletý rekord v neporazitelnosti

Fotbalisté Celtiku Glasgow překonali svůj sto let starý rekord v neporazitelnosti v domácí ligové soutěži. Ve 13. kole skotské ligy vyhráli úřadující mistři na hřišti týmu St. Johnstone 4:0 a přemožitele nenašli už v 63 zápasech v řadě.

M22a32r98t22i32n 65V88a82n11e90r 3926858166454

Tyto série jsou na draka, viz sks07 a jejich ztráta na 1. místo a Celtic a jeho "úspěchy" v Euroasijských pohárech.

0/−1
5.11.2017 15:31

P62a65v27o58l 37H30a11l39m12o 9932677475392

Barcelona ich prekoná ked bude hrat katalansku ligu.

+3/0
5.11.2017 13:05

R19a24d29e40k 10H10r70u40b64ý 6504231222259

Doma neporazitení, v evr.pohárech bez úspěchu.

+9/−1
5.11.2017 12:52

J45a80r89o93s82l97a31v 69S55v82o80b75o92d57a 5321205385412

Nevím, ale 10 účastí ve skupinové fázi Ligy mistrů nemá český fotbal ani v součtu za všechny kluby. Tak kde pak je podle vás hranice úspěchu? Loňské dvě remízy s Man City jsou asi taky blamáž, co? :)

0/0
7.11.2017 4:23

R74a92d55e74k 62H70r89u91b25ý 6754791212519

No, chybí výraznější úspěch. Vyhrát evr. pohár se pořád hodně počítá. A při té letité dominanci doma,se to nabízí. Jenže na větší úspěch v LM nemají mančaft.

0/0
7.11.2017 6:02

J15a42r91o48s21l44a28v 94S46v76o82b36o42d53a 5471525765592

V roce 1967 vyhrál Celtic PMEZ, relativně nedávno (necelých 15 let zpět) finále evropského poháru... Nyní klub roste, sází na mládí v kombinaci se zkušenostmi, má obrovský potenciál do budoucna. Sorry, ale úplně mimo tyhle názory. Zvláště, pokud Celtic operuje s opravdu mizivým rozpočtem oproti prakticky všem ostatním týmům v zákl. skupinách LM.