Zobrazit příspěvky: Doporučované Všechny podle vláken Všechny podle času

P53e63t70r 34H13o40v49o16r36k36a 8614291657364

Dlouho jsem neviděl tak hezký zápas v lize. Neviděl jsem první poločas, ale druhý poločas hodně dobrý. Bohemka by si zasloužila vyhrát, ale Sigma taky umí zahrozit. Každopádně zápas žádná nuda.

+12/−1
doporučit
4.11.2017 19:42

P50e42t79r 56A90c27h41i27l50l79e55s 6296542190920

co rict, zlaty bodik... prvni polocas z obou stran hrozny, druhej jasne v moci bohemky... radakovic nezahral a celej tym mel co delat, aby ho nahradil, snad to bude priste lepsi. sance na obou stranach, bohemka jich mela na dva tri zapasy a dvax vic nez sigma, aspon ten druhej polocas bavil divaka R^

+10/−1
doporučit
4.11.2017 20:32

M65i49c69h12a42l 82G66i51a43c78i12n43t45o83v 8370528519401

Bohemka už na penaltách letos tratila 4 body (na Zbrojovce a dnes). Možná by stálo za to je zahrnout do tréninku. Sigma je nováček, hraje venku a přitom je favorit. Paradox, ale příjemný. Letos liga baví!

JZ jako vždy... Jenom provokační plky.

Jinak dneska slušnej zápas. Spravedlivá remiza, první půle lepší Olomouc, druhá klokan. Škoda penalty, ty jsou nějak v poslední době prokleté. U těch dvou závarů ve druhé půli jsme už řvali gól. Přišlo mi, že Olomouc ve druhé půli odešla fyzicky. Klokan konečně bojovnost jak má být. Zápasu by slušelo min. 5 minut nastavení i díky polehávání olomouckých ve 2. poločase. 2 minuty jsou výsměch Rv

+5/−1
doporučit
4.11.2017 22:29

O57t80t56o 89P97e38t25e65r41k72a 4793241195798

Gól Plška byl famózní a ta ekvilibristika Chorého před ním úchvatná. Sigma prodloužila sérii bez porážky, která se v klubové historii bude jistě vyjímat vysoko. Kdo by to byl v červenci řekl, že po 13 kolech bude mít 1 prohru (a ještě navíc těsnou a docela smolnou). Dnes si bude Olomouc přát úspěchy Brna, Zlína a Plzně a upřímně se těším na poslední 3 zápasy, které budou vrcholem celého podzimu.

+4/0
doporučit
5.11.2017 10:00

D76u40š98a51n 46H84r57a55b92e58c 6274772654689

Super Sigma. Goly do fotbalu patri. To na Bohemce neznaji. Tam pada nejmin golu v prumeru v cele Evrope. Jejich hra nemuze nikoho bavit.

+6/−6
doporučit
4.11.2017 18:38

J70a63r23o45s68l93a57v 41B45e14d54r98n48a 3266571751347

Sigma po zásluze potrestána za to jak zalezla. Nesnáším to. Joo kdyby vedla 0:2 to by se dala čuchat nějaká ta Csaplárovina...

+2/0
doporučit
4.11.2017 19:41

P76e86t81r 55K81a27l62a 1238520978

nebylo by lepší místo ďolíčku vybudovat to parkoviště!?

+5/−8
doporučit
4.11.2017 18:57

H63a32m39p21l 41B68r53e12t27i37s21l30a61v 6476411364542

Já v tom mám furt nějaký zmatek, je to Střížkov nebo Bohemians ?

Může mi to někdo stručně vysvětlit ?

A upozorňuji, že to není rýpání do kohokoliv...

+5/−10
doporučit
4.11.2017 19:12

J52a97k68u98b 79Z68e81m40a94n

Nedá se říct nic jiného,než že je to více než zasloužené vyrovnání.

+2/−2
doporučit
4.11.2017 19:29

D19u86š53a11n 10H91r70a39b35e11c 6334712854549

Kdyby me nekdy nekdo chtel umucit (usmrtit nudou), dejte mi spilky do oci a privazte me do kresla pred velkoplosnou obrazovku, kde pobezi ultra gala ofenzivni predstaveni Bohemky s nekym napr. hrajicim o zachranu.

Fotbalovost v poslednich dekadach nebyla v Dolicku nikdy, tak se chodilo aspon “na bojovnost”, jezdilo se po zadku. Ted se chodi na co? Ale tak i atmosfera tam byvala lepsi...

J26a31k81u10b 10Z27e44m50a89n

Škoda. Jasná převaha, spousta šancí a jen remíza. Olomouc se za celý zápas dostala jednou za půlku a stačilo jí to k remíze.

M46a55r48t52i44n 84C12a16j49t13h54a44m80l 3841238236870

Zidanova klicka a perfektni sledovani mice u dorazky. Verim, ze Sigma zalozila na 3 body.

+1/−2
doporučit
4.11.2017 18:47

J12a42k65u68b 76Z12e83m73a11n

Bohemka v prvním poločase jasně lepší. Sigma z jednoho útoku bohužel dala hned gól. Když ale nedají ani penaltu, tak je to těžké.

R26u88d92o12l49f 77K88o20m33á89r10e44k 7718739512139

kdyz koukam na tu straslivou holomajznu nechapu jak slavka mohla s obema remizovat. zeleny klub kdyby mel placek s 3 tisici tak ma vyprodano

+1/−10
doporučit

R93a43d18e79k 32S80c20h88n24a67u46b67e41l51t 2135346846943

Buchtovi bych dal za to poplácání neúspěšného penaltového střelce žlutou kartu, to se nedělá, nesportovní chování.

+1/−10
doporučit

R80u97d89o14l28f 60K17o42m30á29r97e31k 7568519492499

falesny zeleny klub pumpovany z dani vsech nas by se mel pakovat do amaterske sfery.

+1/−19
doporučit
4.11.2017 19:47

R66o15b83e30r45t 77S14e87j81k 9415313

Proc se navazite do Klokanu, to je klub co ma rozpocet jako jeden hraci Sparty nebo Slavie .

0/−3
doporučit
4.11.2017 19:08

J78a81k86u75b 59Z76e92m52a22n

Volejbalový bagr je českým superkomentátor označen jako ruka u těla...

0/−7
doporučit
4.11.2017 19:24

J96a75k81u10b 47Z11e61m22a66n

Olomouc od 70. minuty leží, válí se a zdržuje. A to je nejchválenější mužstvo ligy.