Bohemians - Olomouc 1:1, hosté berou šťastný bod, přežili i penaltu

Ani na sedmý pokus fotbalisté Bohemians neporazili Olomouc v první lize. V utkání 13. kola k tomu ovšem měli blízko, jenže proti rozjetému nováčkovi zahodili několik slibných šancí včetně penalty a musí se spokojit s remízou 1:1. Sigma se díky získanému bodu posunula v tabulce na druhé místo před Slavii.

O65t26t18o 88P49e47t28e30r58k86a 4783861855168

Gól Plška byl famózní a ta ekvilibristika Chorého před ním úchvatná. Sigma prodloužila sérii bez porážky, která se v klubové historii bude jistě vyjímat vysoko. Kdo by to byl v červenci řekl, že po 13 kolech bude mít 1 prohru (a ještě navíc těsnou a docela smolnou). Dnes si bude Olomouc přát úspěchy Brna, Zlína a Plzně a upřímně se těším na poslední 3 zápasy, které budou vrcholem celého podzimu.

+4/0
5.11.2017 10:00

Z42d77e52n44ě32k 62N63o76v20o80t66n33ý 6529762981335

Bohemka ztracené body. Jílek férově přizna ,že měla Sigma veliké štěstí. No jo, není Jílek jako jílek..

0/0
5.11.2017 9:53

P96a25v52e39l 43K40o40b46i16á62n 9876687213143

JZ jako vždy... Jenom provokační plky.

Jinak dneska slušnej zápas. Spravedlivá remiza, první půle lepší Olomouc, druhá klokan. Škoda penalty, ty jsou nějak v poslední době prokleté. U těch dvou závarů ve druhé půli jsme už řvali gól. Přišlo mi, že Olomouc ve druhé půli odešla fyzicky. Klokan konečně bojovnost jak má být. Zápasu by slušelo min. 5 minut nastavení i díky polehávání olomouckých ve 2. poločase. 2 minuty jsou výsměch Rv

+5/−1
4.11.2017 22:29

J29a78k21u36b 25Z54e75m29a31n

JZ sice podle tebe provokativni plky, ale ty jsi tu v jednom prispevku v podstate jen popsal to, co on tu pise nekolika prispevky.

0/−1
4.11.2017 22:49

M78i78c87h16a37l 32G25i93a50c30i34n88t63o44v 8550728129471

Bohemka už na penaltách letos tratila 4 body (na Zbrojovce a dnes). Možná by stálo za to je zahrnout do tréninku. Sigma je nováček, hraje venku a přitom je favorit. Paradox, ale příjemný. Letos liga baví!

+7/0
4.11.2017 22:22

P16e38t68r 73A93c65h16i61l86l22e26s 6606542570760

co rict, zlaty bodik... prvni polocas z obou stran hrozny, druhej jasne v moci bohemky... radakovic nezahral a celej tym mel co delat, aby ho nahradil, snad to bude priste lepsi. sance na obou stranach, bohemka jich mela na dva tri zapasy a dvax vic nez sigma, aspon ten druhej polocas bavil divaka R^

R24u64d44o64l63f 23K16o68m90á61r15e84k 7328989742449

zeleny falesny klub by nemel hlavne okradat lidi o dane a byt nekde v amaterske lize

+2/−5
4.11.2017 20:08

J77a89k75u75b 21Z69e70m94a27n

Rudo, to musí být strašný pocit. Klub, kterému už dva roky fandíš, má konečně majitele. Ten majitel do něj nacpal minimálně miliardu a možná víc a přesto hrajete stejně, jako klub, který má pětitisícový stadion, hraje to s vlastními dorostenci a s chlapy, které jinde nechtějí. Uff, tohle ti fakt nezávidím.

+2/−2
4.11.2017 20:25

P77e44t90r 47K10a36l55a 1788900958

to si asi děláš srandu ne,kdy jsi viděl naposledy tabulku..o návštěvě tvého srdečního stadionu se bavit nebudeme..sleduješ to pouze z gauče..takový borci jsou nejlepší

+3/−1
4.11.2017 20:28

J52a56k61u47b 47Z87e85m41a67n

Tabulku? To myslíš, jak vede Plzeň o jedenáct bodů a pak se tam plácá několik klubů na skoro stejném počtu bodů?

0/−2
4.11.2017 20:34

P74a32v34e37l 78H86o89l56m72a20n 8131943729695

S těmi vlastními dorostenci to ale trochu přeháníš.

J94a52k16u22b 59Z20e79m82a67n

Vanicek neni slovo mnozne. To bych napsal Vanickove.

0/0
4.11.2017 22:51

P87e10t78r 86K26a11l75a 1208430798

nejsi moc zdatný..psal si "dorostenci" a holmanovi jsi odvětil Vaníček..tak budto jsou bráchové anebo nevíš že jeden je vždy jen jeden a ne Vaníček..čapenzi !?

P65e91t50r 97A55c84h30i76l22l67e97s 6506612750900

ano, uz deset kol neprohrala ;-D uznavam ze dnes s velkym stestim... neni tam ta lehkost, ale to je dano tim, ze s ni uz moc mancaftu nebude hrat otevrenej fotbal, protoze se boji a tak se musi sigma srovnat s novou situaci, snad se jim to brzo povede

+8/−1
4.11.2017 20:35

P57e22t82r 25S36v57o34b27o45d74a 3478449194

Určitě je Sigma oživení a ukáže druhý rok po návratu do ligy.Je to takové funkční klišé a jako fanoušek Bohemky s tím mám dost zkušeností.Bohužel.Každopádně letos hraje Olomouc dobře.

+1/0
4.11.2017 22:21

P43e18t46r 75A18c20h54i50l38l91e89s 6936942800730

bude zalezet na okolnostech... ted se o novem vlastnikovi vubec nepise, takze to vypada, ze se gajda hodla zaopatrit na duchod :-/

0/0
5.11.2017 18:58

J73a74k62u82b 56Z85e19m58a65n

Škoda. Jasná převaha, spousta šancí a jen remíza. Olomouc se za celý zápas dostala jednou za půlku a stačilo jí to k remíze.

+4/−11
4.11.2017 19:53

R34u65d17o40l73f 15K32o18m50á20r43e14k 7308329412519

falesny zeleny klub pumpovany z dani vsech nas by se mel pakovat do amaterske sfery.

J80a52k84u46b 69Z52e52m30a41n

Tak zaprvé, fakt nejsem přesvědčen, že ty platíš daně. Zadruhé, musel bys teoreticky bydlet na Praze 10 a za třetí, kde jsi přišel na to, že Bohemka je dotovaná z městských peněz?

P11e27t90r 32S60v87o44b31o17d47a 3288699434

A kde tedy v kase Bohemku jsou?Praha sice odkup stadionu schválila,ale neprovedla.Být vámi,tak se zeptám pana Hřebíčky a Key investmentu,kde skončily prachy na Eden.To,že to nakonec koupili komouši z Číny,to to neomlouvá.

+4/−1
4.11.2017 20:42

J55a87k58u36b 88Z97e37m24a12n

Olomouc od 70. minuty leží, válí se a zdržuje. A to je nejchválenější mužstvo ligy.

0/−12

R71u41d91o28l70f 92K76o60m34á77r13e88k 7288279292319

kdyz koukam na tu straslivou holomajznu nechapu jak slavka mohla s obema remizovat. zeleny klub kdyby mel placek s 3 tisici tak ma vyprodano

+1/−10
4.11.2017 19:42

M12a97r74e33k 41T42ů69m77a 4722278186122

No, jo, jste zoufalci, málem jste navíc prohráli...

P66e53t37r 69H38o15v86o98r61k90a 8704381717234

Dlouho jsem neviděl tak hezký zápas v lize. Neviděl jsem první poločas, ale druhý poločas hodně dobrý. Bohemka by si zasloužila vyhrát, ale Sigma taky umí zahrozit. Každopádně zápas žádná nuda.

J27a27k38u21b 84Z18e51m12a36n

To někomu, kdo je šťastný i za to, že prohraje doma jen 0:2 s béčkem nějakého průměrného španělského mančaftu, těžko vysvětlíte.

+1/−4

R62u46d11o95l46f 71K62o38m91á54r83e73k 7818189662109

;-D;-D o tom si zeleny klub muze desetileti a stoleti jen zdat;-D;-D;-D;-D

0/−1
4.11.2017 20:09

J14a53r10o55s87l82a49v 15B64e82d40r20n72a 3526181431247

Sigma po zásluze potrestána za to jak zalezla. Nesnáším to. Joo kdyby vedla 0:2 to by se dala čuchat nějaká ta Csaplárovina...