Věděli jsme, že na Villarreal máme. Nezvládli jsme to, mrzí Sýkoru

Před utkáním naznačil, že by v kabině nepohrdli bodem. V Evropské lize fotbalisté Slavie skutečně bojovali o remízu, Villarrealu však po dobrém výkonu nakonec podlehli 0:2. „Ale byly tam pasáže, kterých se musíme vyvarovat. Ztráceli jsme zbytečně míče na naší půlce. Ale určitě je to dobrý odrazový můstek k nedělnímu utkání s Plzní,“ uvedl záložník Jan Sýkora.

S55l63a37v35o79m72i84r 47M63u33d49r42o90c89h 4521970921263

Nemate na ne ani na vetsinu evropských tymu! Uz se probudte! Proc si porad hrajete na neco co nejste! Cesta mezi takove tymy je dlouha, pro ceske kluby moc dlouha, je to o drine, drine, makani a tvrde systematické praci! Vzdyt jeste predloni nebo kdy to bylo, jste pomalu sestupovali a byly na kraji zoufalstvi!

D56a15n39i79e81l 24M86u85n16z25a61r 1839988642476

kdyby jste na ne meli, tak by jste to zvladli! Misto toho oni zvladli vas! Tak jaky kecy?

+2/−1
3.11.2017 15:54

Z29d46e64n37ě69k 40B42e49r86á76n45e49k 2538455976932

Slavie včera hrála hodně dobře, povedl se jí druhý poločas. Ale vyhrál lepší! Kecy o tom, že Slavie na Villareal měla jsou absolutně mimo. Je třeba hrát podobně, jako ve druhém poločase, celý zápas.

+6/0
3.11.2017 13:44

P38e50t72r 48H82a69v54l55í53č23e70k 1157194429819

A co ty tutovky soupeře? Jen díky tomu, že byli hráči VLR kopyta, tak by druhá půle byla o ničem. A co trenér? Při troše štěstíčka jste mohli i remizovat... Ten také neviděl co lze neproměnit. Naopak, štěstíčka jste měli až až.

+5/0
3.11.2017 12:51

H57a12m51p82l 24B29r41e93t81i86s74l96a39v 6936471504462

Docela švanda, jak se ti, o nichž bible hovoří jako o blahoslavených, vyjadřují k soutěži/soutěžím, které jejich klub jaksi nehraje..;-D

0/−2
3.11.2017 12:47

M61a78r63t89i70n 23S73l79á63v94a 4820235855299

předpokládám, že Slavisti se za posledních 7? let žádné diskuze k soutěži, kterou jejich klub nehrál, nikdy nevyjádřila!?

+3/0
3.11.2017 13:18

M78a81r66t12i66n 95S43l55á20v24a 4310415535109

Teda nevím, nehráli jste úplně špatně, tedy těch 30 minut, ale takováto prohlášení - mleli jsme je, věděli jsme, že na ně máme.. - nevím nevím

+1/0
3.11.2017 12:26

V81á79c58l23a28v 33B63e72n80e13š 9930224804694

Sýkora, co to tady žvástáš za kraviny.V první půlce to mělo být 0:3 a v druhé si Španělé dělali co chtěli a co jim stačilo;-DRv!!!!!!!! Těch 30 minut co jste si párkrát pořádně přihráli vám nemohlo stačit;-€!!Jinak ten vlastňák i kdyby nebyl, tak už na to čekal další útočník a dával by to do prázdné brány;-)!!!!!!

+4/−4
3.11.2017 12:21

Z49d48e77n98e98k 72B87e76d60n21a79r 7477796647459

Mně včera přes prohru potěšili. Zápas bavil, kluci se dostávali do šancí. Chce to hrát takhle pořád. Kvalitu kádr nepochybně má. R^

+6/0
3.11.2017 12:11

P17e79t56r 90Ž42á36k 1628222125649

zajímavý rozhovor s dřevákem, který neumí pořádně vystřelit na branku o tom, jak na soupeře měli...

J54a11n 19H90a80ž62m17u52k25a 6923256675

Villarreal věděl, že Slávia na něj nemá, tak je chvilku nechal hrát.

H62a24m41p39l 82B18r78e81t60i13s20l82a19v 6926121124112

Neviděl bych to černě, druhá půle byla ze strany Slávie dost dobrá, jen to prostě nevyšlo..

Budou-li se takhle snažit dál, tak je to na dobré cestě...

P75e14t57r 24M66a97š76e62k 5520542123507

pokud bude zbylé dva zápasy ve skupině slavia hrát to co cca půlhodinu ve druhé půli a promění aspoň nějaké ze šancí tak z toho budou dvě výhry a postup.

+4/0

J81a85n 56V26a28r64g43u34l33i96č 7251183807503

Pomalu se vrací do formy, jakou měl před zraněním. Tehdy byl pár zápasů k neudržení..