Zobrazit příspěvky: Doporučované Všechny podle vláken Všechny podle času

Z18d92e30n62ě34k 91B57e88r58á33n96e10k 2568205166782

Slavie včera hrála hodně dobře, povedl se jí druhý poločas. Ale vyhrál lepší! Kecy o tom, že Slavie na Villareal měla jsou absolutně mimo. Je třeba hrát podobně, jako ve druhém poločase, celý zápas.

+6/0
doporučit
3.11.2017 13:44

Z17d25e25n52e59k 53B25e43d98n89a28r 7427546497319

Mně včera přes prohru potěšili. Zápas bavil, kluci se dostávali do šancí. Chce to hrát takhle pořád. Kvalitu kádr nepochybně má. R^

+6/0
doporučit
3.11.2017 12:11

P94e26t27r 50H59a50v22l24í58č97e21k 1647784439889

A co ty tutovky soupeře? Jen díky tomu, že byli hráči VLR kopyta, tak by druhá půle byla o ničem. A co trenér? Při troše štěstíčka jste mohli i remizovat... Ten také neviděl co lze neproměnit. Naopak, štěstíčka jste měli až až.

+5/0
doporučit
3.11.2017 12:51

J67a55n 87H85a10ž49m84u46k35a 6653436755

Villarreal věděl, že Slávia na něj nemá, tak je chvilku nechal hrát.

Asi tak.

Jinak Deli supergól. Gratulace.:-P

+9/−4
doporučit
3.11.2017 11:50

H46a90m92p67l 69B26r78e56t78i61s93l87a37v 6576731134382

Neviděl bych to černě, druhá půle byla ze strany Slávie dost dobrá, jen to prostě nevyšlo..

Budou-li se takhle snažit dál, tak je to na dobré cestě...

+4/0
doporučit
3.11.2017 11:49

P11e54t14r 77M29a56š39e74k 5970612443937

pokud bude zbylé dva zápasy ve skupině slavia hrát to co cca půlhodinu ve druhé půli a promění aspoň nějaké ze šancí tak z toho budou dvě výhry a postup.

+4/0
doporučit

J42a30n 41V22a73r21g40u51l79i93č 7431663267563

Pomalu se vrací do formy, jakou měl před zraněním. Tehdy byl pár zápasů k neudržení..

+4/0
doporučit
3.11.2017 11:35

V33á88c33l89a88v 47B86e80n20e39š 9280634314354

Sýkora, co to tady žvástáš za kraviny.V první půlce to mělo být 0:3 a v druhé si Španělé dělali co chtěli a co jim stačilo;-DRv!!!!!!!! Těch 30 minut co jste si párkrát pořádně přihráli vám nemohlo stačit;-€!!Jinak ten vlastňák i kdyby nebyl, tak už na to čekal další útočník a dával by to do prázdné brány;-)!!!!!!

+4/−4
doporučit
3.11.2017 12:21

D75a28n77i98e56l 12M19u92n44z35a63r 1899138662856

kdyby jste na ne meli, tak by jste to zvladli! Misto toho oni zvladli vas! Tak jaky kecy?

+2/−1
doporučit
3.11.2017 15:54

P91e42t18r 71Ž66á67k 1338562715709

zajímavý rozhovor s dřevákem, který neumí pořádně vystřelit na branku o tom, jak na soupeře měli...

+3/−5
doporučit
3.11.2017 12:07

S89l25a98v51o86m26i69r 58M56u95d15r15o57c71h 4711600121933

Nemate na ne ani na vetsinu evropských tymu! Uz se probudte! Proc si porad hrajete na neco co nejste! Cesta mezi takove tymy je dlouha, pro ceske kluby moc dlouha, je to o drine, drine, makani a tvrde systematické praci! Vzdyt jeste predloni nebo kdy to bylo, jste pomalu sestupovali a byly na kraji zoufalstvi!

+1/0
doporučit
3.11.2017 20:17

M56a27r89t65i13n 71S12l32á62v17a 4720705645869

Teda nevím, nehráli jste úplně špatně, tedy těch 30 minut, ale takováto prohlášení - mleli jsme je, věděli jsme, že na ně máme.. - nevím nevím

+1/0
doporučit
3.11.2017 12:26

H83a74m87p25l 48B18r42e18t37i60s77l13a18v 6426531694822

Docela švanda, jak se ti, o nichž bible hovoří jako o blahoslavených, vyjadřují k soutěži/soutěžím, které jejich klub jaksi nehraje..;-D