Mleli jsme je, řekl slávista Souček o druhé půli s Villarrealem

Bod byl podle slávisty Tomáše Součka blízko. "Ve druhém poločase jsme je mleli. Škoda, že jsme neproměnili žádnou šanci," litoval po prohraném utkání Evropské ligy s Villarrealem (0:2). Sám byl v gólové pozici třikrát, ale neuspěl. "Nejvíc mě mrzí ta hlavička."

M26i73r70e46k 51Š10i56p36u23l96a 9491678711864

Pokud zahraje Slávka podobně s Plzní, schytá klidně bůra ..

0/0
3.11.2017 12:35

A89n88t51o38n 59B29u44l94a43f11č93í56k 3704235232

pane jo, tenhle hokej jsem neviděl ... ale vidím že nemusím litovat ... protože jednostranné zápasy jsou nuda ... jenom nechápu proč vidím u domácího celku velkou nulu

P83e11t95r 48M78o47l51á88k 9268511837404

Pane Souček kdy konkrétně jste je měli? Spíš oni vás!

0/−1
3.11.2017 8:33

J44a94n 68L13a63m16a76č 9444254306242

Ve druhé půli to chvílemi šlo, ale popravdě, na šance to bylo asi tak 2:6, Součku... Trochu soudnosti, soupeř byl prostě lepší :-/

Z19d51e98n12e91k 77B69e22d69n22a71r 7867606367309

Na střely 18:12 a na střely na branku 6:2;-)

0/0
3.11.2017 7:02

M53a87r48t84i74n 34S24l32á11v86a 4590105695139

18:16 jestli se nepletu, na bránu souhlas.. každopádně ty ložené šance měli jasnější Španělé - Bacca z metru přestřelil a v druhé půli netrefil někdo prázdnou bránu..

0/0
3.11.2017 8:57

P45e34t18r 71M53a30l51ý 7354739312

Jako lepší soupeř byl, což snad nikoho nemůže překvapit, když hraje každý týden s týmy jako Real, Barca, Sevilla..a.t.d. a Slavia se poměřuje maximálné se Slováckem, Karvinou,Spartou, Brnem, Jabloncem..a.t.d.

Druhá půle byla nad očekávání kvalitní ze strany Slavie. Probudil se Stoch a při troše štěstí mohla slávka bod udělat.

0/0
3.11.2017 7:09

J21a71n 46L80a88m94a39č 9514494476422

Při troše smůly mohla dostat ještě tři, sorry... Možná to z hlediště vypadalo jinak, než v TV, ale ty loženky Španělů byly šílené. Každopádně se hraje na góly a zrovna u Španělů to platí dvojnásobně, jejich dominanci v držení míče (bez efektu) tady obdivuje snad jenom Csaplár.

0/0
3.11.2017 7:20

P86e31t46r 48M43a26l83ý 7794899902

Kdo nedá takové šance si nezaslouží vyhrát...tady to bohužel nevyšlo.:-/Škoda, že to tam Souček tou hlavou neumístil.

0/0
3.11.2017 7:24

J19a22n 10L18a35m61a51č 9644754336462

Jasně, skóre mění průběh zápasu, bez gólů to prostě nejde. Slávie má dobrý mančaft, ale pořád tam ještě něco schází. Každopádně se na to na rozdíl od zoufalé repre dá koukat. Tak R^

0/0
3.11.2017 7:30

F23i20l53i22p 51J84a30r96a64b 1693277620977

Jakože Španělé nejsou ve fotbale efektivní? Kde jste byl posledních 10 let, na Marsu?

H30a26m87p94l 77B61r63e83t32i38s89l14a42v 6936691934532

Smůla trochu, ale na kdyby se nehraje, nicméně, když budou hrát jako v druhém poločase, ono to přijde, stydět se Slávie rozhodně nemusí..

S62l16a80v69o39m58i29r 69M49u10d74r13o22c27h 4301470611733

Mleli je a pri tom jim nepujcili na chvilku ani mic!!!

+1/0
3.11.2017 0:24

Z11d52e14n46e21k 60B26e35d21n74a89r 7277336977189

To jsi viděl jiný zápas , protože držení míče bylo 46:54. Navíc Viareal držel mí často dlouho mezi stopery... Slavie šla rychle do předu.

+1/0
3.11.2017 7:03

K24a50r10e74l 83V32l71a64s20a73k 2831113811802

Ty tvoje buliky Soucku, zas je mam na nose.

L56i79b24o18r 16V95e60n97g27l30á42ř 4814115862424

mleli jsme je ;-D;-D;-D a kolik mate bodu z toho zapasu?

+4/−2
2.11.2017 23:37

J33i38ř93í 66H69r77a49b12a37l80a 1798655814873

Kdybyste nebyly polena v zakonceni, mohli jste i vyhrat.

+3/0
2.11.2017 23:00

J23a85n 77A79n34d36r71á33š 9536422459

Oba tymy byly v zakonceni slabe. Villareal mohl po hodine hry vest 3:0. Na druhou stranu je pravda, ze Slavia mela potom taky tak 3 golovky. Takze mohly vyhrat oba tymy, nicmene remiza by tomu slusela asi nejvic. Ale pokud si nekdo zaslouzil vyhrat, byl to Villareal...hral lepe hodinu, Slavia jen pul hodiny.

+9/0
2.11.2017 23:06

L51á19ď36a 70M13a87l68ý 5627566905985

Nějak zapomněl, že v klidu mohli dostat čtyřku.

+22/−2
2.11.2017 22:53

J79a53n 86A11n73d16r77á25š 9796422449

Sice mleli, ale bohuzel jen pul hodiny. A s tim zoufalym promenovanim sanci je treba je mlit alespon hodinu...ale je fajn, ze konecne nejake ceske muzstvo dokazalo Villareal dostat pod tlak po tech vyprascich v minulosti. I kdyz Plzen taky tusim uhrala jednu remizu z dvojzapasu s nimi.

K89a64r52e23l 32D32o93h44n57a49l 2291903655568

Nějak jsem si nevšimnul, ze by někoho mleli. Spiše přáni, než skutečnost. Hra na jednu branku.

R95a28d48e12k 73U66r58b37a88n 4989670744237

obrovský rozdíl je v doplnění vápna soupeře. Zatím co Sýkora nebo Stoch obcházeli individuálně 2-3 hráče ale pak neměli komu přihrát, španělé měli problém obejít jednoho, ale často se míč stejně odrazil k nim protože tam byli v šesti lidech. To je holt konzervativitou českých trenérů.