Favorité v Anglii nezaváhali, ve šlágru zvítězil Manchester United

Na gól ve šlágru 10. kola anglické ligy čekali fanoušci až do závěru druhého poločasu, o těsném vítězství Manchesteru United nad Tottenhamem rozhodl jedinou trefou střídající Anthony Martial. Jinak byla sobota v Anglii dnem favoritů - své zápasy s většími či menšími problémy zvládly Manchester City, Arsenal, Liverpool i Chelsea.

J69a94n 85U12l77m 7190649646142

Dneska mi zanďouři udělali radost, měl jsem vsazeno 0-1 golu

0/0
28.10.2017 21:21

J69a67k62u98b 35Z36e59m78a93n

Tak to se dalo u Chelsea dalo čekat. Tam to jinak nebývá.

J85a55k42u33b 95Z14e18m89a85n

Dnes to odskákaly slepice, příští týden je na řadě Chelsea.

+1/−1
28.10.2017 19:26

J16a48n 24U65l89m 7430159476162

Teď jsem koukal na ceny FIFA 2017 a nedá mi to se nezeptat, jak si takový zaslepený anglofil jako ty odůvodní, že už poněkolikáté není v 11-ce roku ani jeden hráč Premier Leaue ?? Řekneš, že ta ankety je o ničem? ;-)

0/0
28.10.2017 21:26

J97a28k66u43b 60Z97e61m70a69n

Tak Ronaldo se naučil kopat v United, takže částečně tam byli. Nicméně optám se také. Letos se hrálo několik významných mládežnických turnajů a tak se ptám, jak se takový nadšený antiangličan vyrovnává s tím, že naprostou většinu vyhráli oni (MS20, MS17,ME 19 a Toulon)? A přitom anglický fotbal prý neexistuje a těží jen z nakupování....

+3/0
28.10.2017 21:34

J57a43k94u39b 35Z60e29m32a75n

A mimochodem, to ani nemluvím o dosavadním průběhu LM.

+1/0
28.10.2017 21:36

H41o78n84z72a 19K59a56h82o15v30e67c 1886904194

Zase silné řeči a bude to opět výprask :)

J25a48k34u21b 58Z42e38m55a51n

Takhle hrají United. Celý zápas jasná převaha a nakonec gól v 82 minutě. Jako kdysi za sira...A to všechno proti mužstvu, které nedávno cvičilo Real Madrid.

+1/−4
28.10.2017 16:10

R45a60d23e92k 18Č69e60r65v73e52n64k45a 5114751574562

Celý zápas jasná převaha? Kubo Kubo, že ty ses nedíval ;-)

+2/−2
28.10.2017 16:24

J23a32k10u30b 47Z32e43m18a57n

Právě, že díval. Krásný válec. Jen díky Llorisovi a štěstí slepic to skončilo jen 1:0.

+1/−4
28.10.2017 16:37

D93u70š34a60n 45H67r67a31b76e46c 6834632334169

Myslis, ze kdyz tu napises tuto lez, ktere mozna ty sam veris, ze to neco zmeni na faktech, ktera jsou opacna?

Kdyz uz jsi zaslepeny a nevidis to objektivne, otevri si statistiky. Ve vsech, krome golu, vyhrali hoste. To je zajimavy valec :)

+6/−1
28.10.2017 18:07

J11a19k52u42b 61Z58e38m67a34n

Možná, že se pletu, ale nehraje se tenhle sport právě na góly?

0/−2
28.10.2017 18:09

D11u20š38a93n 15H21r42a86b66e51c 6674572344919

Taky to tam pisu. Pak ale vysvetli ten valec..? Nebo na Old Traford je 1:0 ten valec, kdyz uz jsi teda nemyslel herni prevahu ani sance, strely..?

+5/0
28.10.2017 18:18

J96a52k74u28b 60Z47e51m50a55n

Jistě i 1:0 je válec. Plus šance, plus tyčka. Nějaké držení míče mě absolutně nezajímá, protože tahle statistika nic nevypovídá o průběhu zápasu. Tam stačí, aby si přihrávali stopeři s brankářem a už budou mít držení míče.

J63a35k77u36b 38Z40e18m57a43n

Přesně. Nejdůležitější na fotbalovém zápase je totiž držení míče. Výsledek nepodstatný.