Piquého červená za ruku, Messiho stý gól. Nic snadného, řekl kouč po výhře

„Boží ruka“ mu neprošla, stoper Gerard Piqué se z gólu radoval jen chvíli. Sudí mu branku neuznal a navíc ho po druhé žluté kartě vyloučil. Barcelona celý druhý poločas hrála v deseti, ale i díky stému zásahu Lionela Messiho v evropských pohárech zdolala Olympiakos 3:1.

J63a45k65u90b 65P18e81t29r53i75c68e30k 4228414145431

Jinak to byl docela nudný zápas. Luis Suarez se zdá bejt absolutně z formy. Zato překvapil mile Delofeu.

0/0
19.10.2017 14:53

R33i66c64h38a56r16d 79K60r34á12l 4128647600673

Skotský rozhodčí Collum si Camp Nou proti sobě poštval hned několikrát, když na pohled dost tvrdé zákroky Olympiakosu netrestal kartami, ale v případě Piquého rozhodl naprosto přesně - první karta za zatažení soupeře za dres zezadu, při druhé se obránce FCB sice pokoušel naznačit, že míč dopravil do sítě bokem, což byla pravda, ale předtím si ho evidentně tou rukou přistrčil.

Barcelonští ale dokázali až do 85. minuty držet otěže zápasu v rukou, ten gól se dá připsat na vrub lehce poklesnuvší koncentrace a možná i faktu, že těch vysokých hráčů v té době už v pokutovém území neměli.

0/0
19.10.2017 14:16

P18a66v56e15l 32P39l64z19á92k 3931773538962

Pohledem jednoho trenéra nejmenovaného českého klubu to skoro vypadá, jakoby rozhodčí neměli k FCB patřičný respekt ;-)