Zobrazit příspěvky: Doporučované Všechny podle vláken Všechny podle času

P85a53v80e71l 66K86o72b12i79á67n 9116897423873

Proč na Olomouc nechodí více lidí ? Nováček, druhej flek v tabulce. Spoustu gólů dává, na naše poměry slušnej, ofenzivní fotbal a přijde 36% kapacity stadionu Rv?

+23/−1
doporučit
14.10.2017 19:32

M83a15r80t40i77n 32G83i44l52l 1607308554547

Je mi líto JIhlavy (ač jsem Zlíňák) - Ševci podali katastrofální výkon v prvním poločase - nejhorší poločas této sezony - nechápu, co se jim stalo (bezkrevní, bez nápadu, ospalí) - ten druhý byl s pořádnou dávkou štěstí...

+8/0
doporučit
14.10.2017 19:03

O58t83t56o 34P78e14t28e29r50k11a 4653311255828

Koukal jsem se na penalty pro Liberec a Zlín a v tomto kontextu měla Sigma kopat penaltu proti Jablonci taky. Leč v Olomouci jsou zvyklí, že penalty kopají jen ve 2. lize, navíc proti Jablonci se penalta jistě čekat nedala:-)

J61a48n 35A68n54d71r56á45š 9566262469

Tak uz jen jedna pricka Slavii chybi...otazka casu.

+7/−9
doporučit
14.10.2017 22:16

M91a15r38t69i37n 76C49a80j24t21h83a68m40l 3521638666850

A zatímco jsem sledál PSG, ještě se o tom utkání bude dlouho povídat, otočil Zlín celý mač.

+2/−4
doporučit
14.10.2017 18:52

J94i39n97d42ř48i19c86h 93Z64e81t55s57k93y 5733837962800

Jak dlouho ještě bude držet Křetínský nad Špagatonim ochrannou ruku?

+1/−1
doporučit
15.10.2017 20:50

R40o37m92a25n 86M90e92i33d11l 2969779797946

Doufám, že už má Stracciatella koupený lístek..

+1/−2
doporučit
15.10.2017 20:29

M26a89r15t69i50n 27C28a14j52t95h50a74m71l 3941938336290

V akci video, ale Juventus penaltu neproměnil! Doma ztrácí všechny body.

+1/−2
doporučit
14.10.2017 19:55

V98á70c59l21a35v 73H70r18a47d15i18l 3474218192241

Juve a Dortmund doma tečou, to bude brekotu;-D- jediná jistota je Slavia v Karviné, tam jsem za 1,60 nakládal - ovšem mám to v akovce s neprohrou Bohemky, Zlína a Olomouce, které už vyšly, celkem za kurz 3 ;-D

+2/−9
doporučit
14.10.2017 19:19

V68á65c64l52a33v 33H66r78a75d86i41l 3514498242951

tak Jihlava dnes 1000 % vítěz, prodejný Zlín letos ví, že nemá vůbec na nic, ale udrží se, a tak bude prodávat ostošest - hlavně doma proti tydýtům.s vysokým kurzem....

+1/−21
doporučit
14.10.2017 17:28

J97a10r81o60m77í18r 45K14u64b40i98s 1418788222947

Plzni to hrálo i bez toho pijana co seděl na tribuně.

0/−1
doporučit
15.10.2017 21:15

P15a83v41e60l 13Ř38e39ž79á94b22e41k 5912828342

Pro mě zatím dobrý kolo...Liberec a Zlín vyhráli, Olomouc remizovala s Jabloncem...Jenom Teplice nakonec srovnali :(

0/−1
doporučit
14.10.2017 19:36

K92a32r30e92l 51M17a18c65a59k 1407153336619

Hnus ve Zlíně. O tom se ale určitě psát nebude. Být to tak někdo jiný...

0/−4
doporučit
14.10.2017 20:58

M98a21r34t91i86n 65C79a80j57t19h88a21m66l 3681298856480

Dnes dvě třaskavá utkání v stejnej čas. 20.45 Atletico- Barcelona\ AS Roma- Napoli. Nyní 70. minuta Juventus- Lazio 1-2, v poločase stejné skóre i mezi Dortmundem a Leipzig!