Příbram vyhořela, první Opava divoce remizovala. Budějovice berou jen bod

Fotbalisté Vítkovic v 11. kole druhé ligy vybojovali svou premiérovou výhru v sezoně. Po nečekaném triumfu 1:0 nad exligovou Příbramí se pod novým trenérem Ludevítem Grmelou dostali z posledního místa tabulky. Pardubice porazily Vlašim 2:0 a dál útočí na čelo soutěže, naopak Hradec Králové hrál ve Frýdku-Místku bez branek a opět ztratil. Opavský lídr remizoval s Varnsdorfem 3:3, Budějovice, které ve Znojmě hrály 1:1, jsou druhé vinou horšího skóre.

M68i97c21h51a89l 81Š28r43á90m23e52k 1963303685789

Byla by docela sranda, kdyby ligu ukopala Olympia Praha. Vím, že je to pokračovatel klubu z Hradce, ale teoreticky vzato existuje jen pár měsíců a hned první rok své existence by postoupil do ligy. Navíc horší než Dukla nebo Jablonec by v návštěvnosti nebyl. Docela překvapují. Myslel jsem, že budou jasným kandidátem na sestup.

0/0
15.10.2017 23:14

J80i89r74i 38G95a26z34d87a 8964473564174

No, to by byla tragédie.strahov a nový klub.zo skutečně nevím,co by to bylo pro ligu za výhru

+1/−1
16.10.2017 7:21

M58i35c50h86a31l 62S35t30e64h96l48í31k 9714551731399

Já nevím,co to ten Jarda bere,že draftoval na lavičku tohodle trageda....

0/0
15.10.2017 20:44

L17u56k88a82s 51M44u41d49r46a 6836216372801

Smutné je, že na 2. nejvyšší fotbalovou soutěž přijde maximálně několik set diváků. Přitom předváděný fotbal je většinou srovnatelný s 1. ligou, v nemálo případech dokonce i "koukatelnější"...

S81v41a67t12o82p31l85u26k 41N17o63v15á72k 4278850139128

s tímhle tragédem můžou v Příbrami myslet tak na 3.ligu..

+2/0
15.10.2017 15:19

K19r35y53š29t90o12f 65L97a78n62í69k 1479270845885

to jsou Janosici v Opave. doufam, ze když v tomhle kole chudym rozdavali, budou v pristim u bohatych loupit.

+2/−1
14.10.2017 21:15

M79a68x 12Š72a46l63a62m35o20u49n 9921190889206

No to byla teda komedie 8-o 6 branek, opakovaná penalta, 7 minut nastavení...

Nejsem objektivní / ale zároveň nechci nefér body. Brankář Varnsdorfu chytil pokutový kop skoro až na lajně malého vápna, to je fakt. Získat ale body jen díky takhle opakované penaltě, tak se budu asi stydět.

Těch 7 minut je ještě větší psycho. Nojo, jenže když VDF někdy od 20. minuty zdržoval a ke konci už šli s tím simulováním do extrému, takže 7 minut bylo možná dokonce i zasloužených. Problém je v tom, že rozhodčí se v jiných zápasech neodváží potrestat zdržovače podobnou pálkou, tady se odvážila a co si o tom pak má člověk asi myslet...

Ale Opava aspoň potěšila, když do 2. poločasu nastoupila s "klasickým" rozestavením 2-3-5 ;-)

+2/0
14.10.2017 21:08

I15v17a88n 11S81l64á26m79a 6216795751698

S těma penaltama je to celkově těžké. Když se podíváte do pravidel tak zjistíte, že 95% penalt by se mělo opakovat, ale rozhodčí to nechává, takže když to rozhodčí nechá opakovat, tak se o tom věšinou diskutuje, přitom podle pravidel má pravdu asi vždy.

0/−1
15.10.2017 20:04

J32a29r61d47a 98N55o27v83a46k 7699532489483

Opava:nepromenena penalta (opakovana)...a 7minut nastaveni...to mi staci...

J34a52n 49F61r67a49u61e97n50b23e53r38g 7665304767600

No.. neznám nikoho, kdo by si přál návrat Příbrami do 1. ligy. Jasně, nejsem Příbramák, ale kdo tam rád jezdil? 350 diváků, pokud nepřijel hostující kotel... Vítkovice jsou mi volný, ale gratuluju a mám taky radost:-)R^

P12a19v60e56l 69H15o40l13m33a16n 8671213549635

Tak já bych naopak Příbram v lize bral. Z Prahy kousek a dalo se tam jet na fotbal i bez lístků. Navíc žádní agresivní fandové a z balkonu Jardy vše hlídali pistolníciR^

To raději ať zase spadne Baník nebo Jihlava.

+2/−13
14.10.2017 8:35

M38a31r15t36i62n 86R17y16š73k16a 7656198948166

Příbram je tradiční klub, který do první ligy patří. Tam naopak nemají co dělat umělé kluby jako Baňýk Osztrawa nebo Plzeň.

+1/−4
15.10.2017 17:08

D21a43v43i23d 12P47o13h92l 4813955258450

Výborně, mám dvojitou radost! Za prvé z první výhry a za druhé z porážky Příbrami, kterou snad nesnášejí všichni. Super a jen tak dále!