Diskuze

Příbram vyhořela, první Opava divoce remizovala. Budějovice berou jen bod

Fotbalisté Vítkovic v 11. kole druhé ligy vybojovali svou premiérovou výhru v sezoně. Po nečekaném triumfu 1:0 nad exligovou Příbramí se pod novým trenérem Ludevítem Grmelou dostali z posledního místa tabulky. Pardubice porazily Vlašim 2:0 a dál útočí na čelo soutěže, naopak Hradec Králové hrál ve Frýdku-Místku bez branek a opět ztratil. Opavský lídr remizoval s Varnsdorfem 3:3, Budějovice, které ve Znojmě hrály 1:1, jsou druhé vinou horšího skóre.

Byla by docela sranda, kdyby ligu ukopala Olympia Praha. Vím, že je to pokračovatel klubu z Hradce, ale teoreticky vzato existuje jen pár měsíců a hned první rok své existence by postoupil do ligy. Navíc horší než Dukla nebo Jablonec by v návštěvnosti nebyl. Docela překvapují. Myslel jsem, že budou jasným kandidátem na sestup.

0 0
možnosti
JG

J95i49r56i 22G23a87z98d16a

16. 10. 2017 7:21

No, to by byla tragédie.strahov a nový klub.zo skutečně nevím,co by to bylo pro ligu za výhru

1 1
možnosti
MS

Já nevím,co to ten Jarda bere,že draftoval na lavičku tohodle trageda....

0 0
možnosti
LM

L72u73k25a87s 56M92u31d80r81a

15. 10. 2017 18:00

Smutné je, že na 2. nejvyšší fotbalovou soutěž přijde maximálně několik set diváků. Přitom předváděný fotbal je většinou srovnatelný s 1. ligou, v nemálo případech dokonce i "koukatelnější"...

2 0
možnosti
SN

s tímhle tragédem můžou v Příbrami myslet tak na 3.ligu..

2 0
možnosti
KL

to jsou Janosici v Opave. doufam, ze když v tomhle kole chudym rozdavali, budou v pristim u bohatych loupit.

2 1
možnosti

No to byla teda komedie 8-o 6 branek, opakovaná penalta, 7 minut nastavení...

Nejsem objektivní / ale zároveň nechci nefér body. Brankář Varnsdorfu chytil pokutový kop skoro až na lajně malého vápna, to je fakt. Získat ale body jen díky takhle opakované penaltě, tak se budu asi stydět.

Těch 7 minut je ještě větší psycho. Nojo, jenže když VDF někdy od 20. minuty zdržoval a ke konci už šli s tím simulováním do extrému, takže 7 minut bylo možná dokonce i zasloužených. Problém je v tom, že rozhodčí se v jiných zápasech neodváží potrestat zdržovače podobnou pálkou, tady se odvážila a co si o tom pak má člověk asi myslet...

Ale Opava aspoň potěšila, když do 2. poločasu nastoupila s "klasickým" rozestavením 2-3-5 ;-)

2 0
možnosti
IS

I42v93a77n 40S34l43á58m87a

15. 10. 2017 20:04

S těma penaltama je to celkově těžké. Když se podíváte do pravidel tak zjistíte, že 95% penalt by se mělo opakovat, ale rozhodčí to nechává, takže když to rozhodčí nechá opakovat, tak se o tom věšinou diskutuje, přitom podle pravidel má pravdu asi vždy.

0 1
možnosti
JN

J21a17r81d97a 85N98o29v83a20k

14. 10. 2017 20:56

Opava:nepromenena penalta (opakovana)...a 7minut nastaveni...to mi staci...

JF

No.. neznám nikoho, kdo by si přál návrat Příbrami do 1. ligy. Jasně, nejsem Příbramák, ale kdo tam rád jezdil? 350 diváků, pokud nepřijel hostující kotel... Vítkovice jsou mi volný, ale gratuluju a mám taky radost:-)R^

13. 10. 2017 18:15

Výborně, mám dvojitou radost! Za prvé z první výhry a za druhé z porážky Příbrami, kterou snad nesnášejí všichni. Super a jen tak dále!