Liberec měl kopat v Teplicích penaltu, soudí komise rozhodčích

Fotbalisté Liberce měli v pátečním utkání 9. kola první ligy v Teplicích za stavu 1:1 zahrávat pokutový kop. Podle komise rozhodčích totiž sudí Pavel Julínek chyboval, když v 64. minutě neposoudil jako penaltu stažení Zdeňka Folprechta Michalem Jeřábkem. Liberec nakonec utkání prohrál 1:2.

M84a51r38t80i18n 29P64a17v29l68í35k 1427317119581

Proč komise rozhodčích řeší jen některé "sporné" momenty?

M66a55t79ě11j 21L20o15m 6552426467980

Neuznání regulérního gólu Slavie - dalšího - pro "offside" bylo v pořádku, jo ?

No, škoda, nebýt to třetí hrubá chyba ohledně gólů ve 4 posledních zápasech, myslel bych, že je to jen náhoda.

Náhoda jen je, že Plzni se tohle nestáva ...

+2/−4
2.10.2017 21:12

K87a95r51e86l 75Z81e14l69e85n74k62a 8587865685787

Plzni se stalo to samý - neuznanej regulérní gól. Stačí nebejt hloupě zaslepenej.Rv

0/0
3.10.2017 8:25

Š85t65e29f93a66n 61F23r54i40č20a 7892538933616

Bohužel, chyb sudích je v kopané příliš mnoho. Je to netransparentní sport, ve kterém rozhoduje něco jiného, než kvalita hry.

+4/0
2.10.2017 20:11

M76a28r52t59i30n 11S41k71á28l69a 8944107638918

Penaltu, kterou měla kopat Plzeň po ruce Bohemky neřeší pochopitelně nikdo?

+1/−3
2.10.2017 20:07

M91i31r23o52s41l28a88v 23T52e41i94s64s42i64g 1400956325863

A tak, on už nám ochotník Julínek zase píská...

+1/0
2.10.2017 19:55

P51a92v67e32l 12S38l84a36d16o67v95n33í92k 6137693307326

A penaltu Teplic komise neřešila? To byla simulace, že Lafata je proti tomu herec Národního divadla. Liberec byl rozhodčím v Teplicím chladnokrevně zaříznut.

+2/−3
2.10.2017 19:47

R26a67d58e34k 15T48o33m85š56ů 3945863462101

Ano, jak prohlásili Bosák se Zelenkou v první půli. I Teplice měly kopat penaltu.

+1/0
3.10.2017 9:21

F75i94l82i52p 17B95a68b89ů92r38e25k 4357604920883

Teplice přeci penaltu nekopaly ... Takové momenty jako neuznaná penalta se bohužel stávají. Sám bych nechtěl být rozhodčím ve sportu, kde hráči filmováním pravidelně podvádějí. Není ani možné, aby rozhodčí, ať už je jich kolik chce, viděli všechny situace jasně a v té rychlosti posoudili všechny momenty správně, zvlášť když většina pádů je zkrátka přihraná nebo zcela nahraná. Rozhodčí udělal chyby, ale tendenční rozhodování na jednu či druhou stranu jsem v tom neviděl. Snad bude za rok jinak ... Snahy LFA se ubírají správným směrem, tak uvidíme ...