Teplice - Liberec 2:1, obrat dokonal v závěru krásným volejem Rezek

Tepličtí fotbalisté po 309 minutách dali v lize gól a po třech zápasech vyhráli. V předehrávce 9. kola doma porazili Liberec 2:1. Hosté přitom vedli, za domácí do půle vyrovnal Vaněček a sedm minut před koncem krásným volejem dokonal obrat ve skóre Rezek.

Z25d18e94n94e31k 90B30e44d23n46a83r 7967456597329

Strašnej fotbal, sice ti kluci jakoby bojujou, běhaj, ale ta nekvalita přihrávek, zakončení, to je něco strašného.

+1/−1
30.9.2017 8:41

P79e88t34r 29H56r75a84b58á83k 6840407842300

Ted koluje vtip. Jaký je rozdíl mezi ligou a krajským přeborem? 200 tis. měsíčně.

P72e89t98r 79B88r83e49j21c61h38a 6952799800

Chvílema dost holomajzna, na druhou stranu Potočný a Rezek to trefili špičkově.

+2/0
29.9.2017 23:32

J66a33r20o63s45l69a82v 16B39e60d53r81n11a 3666421461647

20 minut druhé půle mi stačilo k přepnutí jinam.

+4/−4
29.9.2017 21:38

H20o56n53z12a 94M58á13z94a 5560451190844

Bohužel Folprech (neodkopl míč a byl gól) ani Braite (málem vlastňák) nejsou takovou oporou ani základní kostrou mužstva jakou by měli být. RvAni pomalý Kerbr nepatří do základu, kdejaký hráč ho lehce obejde a zahazuje jednu šanci za druhou a navíc je hlavní viník gólu. Rv

J51i12ř55í 51L81í52s76k85a 9183292245164

No on se brankář zranil už před tou střelou, a domácí nebyli schopni přerušit. A střelec to moc dobře věděl a zkrátka to zkusil

0/0
29.9.2017 20:55

J60a97k16u53b 54Z94e33m90a84n

To ta Česká televize nemá nikoho jiného, než Zelenku nebo Karocha? Vždyť tam poslední dobou nikdo jiný nekomentuje.

J43a28k43u37b 71Z49e89m67a29n

Opakovaně provedeno. Před létem jsem o tom e-mailem komunikoval přímo se Zárubou. Výsledkem jen spousta řečí z jeho strany a skutek utek. Prostě to není k ničemu. Ego pana Záruby je příliš veliké, aby uznal, že udělal nějakou chybu a napravil ji.

+6/0
29.9.2017 22:48

J96a12r41o59s28l66a50v 93B86e46d45r62n53a 3716901701867

Má cenu zapínat tv nebo si radši pustit bundesligu?

0/0
29.9.2017 19:58

P37e75t93r 49K12a66l96a 1648860198

tak to je snad jasný..jestli chceš vidět vykopávání brambor tak tepláky ..jestli fotbal tak bundeslíg

+2/−6
29.9.2017 20:35

J26a33k82u11b 27Z84e52m98a47n

Jojo, soutěž, ze které mužstva prohrála všechny zápasy v pohárech, je tou nejlepší na sledování. Zápas Schalke s Leverkusem je jako naše liga, akorát s diváky. .