Dostali jsme tvrdý direkt, ví Páník. Ve hře ale viděl rovněž pozitiva

„Dostali jsme trošku školení,“ zhodnotil trenér fotbalistů Zlína Bohumil Páník bezbrankovou remízu s moldavským Šeriffem Tiraspol. Po druhém vystoupení svého týmu v Evropské lize mohl na svá slova jen navázat. „V Moskvě jsme dostali od Lokomotivu tvrdý direkt a v 17. minutě bylo po utkání,“ připomněl děsivé skóre 0:3, které se už do konce nezměnilo.

J74i90ř96í 34N11o49v60o24t29n22ý 3741159975894

Hlavy vzhůru! Co by za to jiní dali (Evropu, výborného trenéra a odhodlané mužstvo) ;-)

0/0
29.9.2017 23:52

R54u46d54i 83G13a63š85p32a23r 3949399289363

Pozitivem byl snad jen výkon Petra Jiráčka, ten ukázal že má zase dvoje plíce, nicméně by se ještě mohl víc chtít dostat do zakončení, tam to nepochopitelně nechává na jiných, jinak to byla docela bída.

J47a81n 31M32u97c41h91a 8479246232476

videl jsem to od nejake 25 do 45 minuty a nebylo to od Zlina tak spatny ;-)

+4/−2
29.9.2017 14:35

S34l74a52v77o12m94i81r 22M63u45d85r64o45c24h 4371220941233

Nic se nedeje, nase sympatie mate nadale na rozdil napr. čínské party z Edenu, ktera si mysli, ze misto ma výsluní ma automaticky zajisteno, pritom vykony se radi do stejne kategorie jako vsechny ostatni nase kluby! 

+2/−8
29.9.2017 14:18

P89e79t10r 91M71a83š41e72k 5160302933147

Škoda že u nás je myšlení takové že 0:2 je téměř hotovo a 0:3 a hůře je úplně hotovo. 05.02.2011 Newcastle - Arsenal 4:4 - poločas 0:4. Takže to jde když se chce... Neříkám že vždy se to povede ale jde to.

+8/0
29.9.2017 13:36

P40e28t43r 90T64y94č34k80a 6295672329882

Tak Zlín to určitě nezabalil a nějaké šance si vypracoval. Ale koncovka tradičně mizerná.

+3/0
29.9.2017 19:26

P16e77t61r 27M84a17š70e29k 5950332333437

Pravda a jsem za to rád. Já reagoval na trenéra když řek že když to bylo 0:3 tak bylo po zápase. To mi vadí tohle myšlení.

+2/0
29.9.2017 19:52

J46i42ř13í 68V46i39n87k61l27e58r 1141667310549

Takové mužstvo jako Zlín , je v evropských pohárech problém pro všechny. Pro diváky , pro sponzory a i pro soupeře, který si maximálně trochu zatrénuje.

+2/−16
29.9.2017 13:03

M59i41l86a23n 93P32o56k21o85r92n31y 3230865988586

Zlín nemá úplně kvalitu, ale pro mě je nejsympatičtější z našich zástupců. Určitě nějaké body ještě udělá v EL.

+10/−4
29.9.2017 13:41

P74a18v17e94l 98H53o32l91m64a44n 8891793709705

Souhlas ! Zlín je určitě jediný český tým letos v pohárech, kterému se dá fandit !!V!!

+1/0
30.9.2017 0:18

S56l72a93v95o40m57i39r 41M81u39d10r85o35c55h 4191460321513

Takto ale muzeme nahlizet na zcela VSECHNY kluby z CR, a letos urcite bez vyjimky!

+2/−2
29.9.2017 14:21

J88a12n 52M50l96e71z31i10v36a 3482316789136

Nevim, co je až tak sympatickýho na prohře 0:3, šťastný domácí remíze 0:0, 4 střelách na bránu za 180 minut a poslednim místě.

NA druhou stranu úplně nechápu, co je nesympatickýho na tom, že ostatní dvě mužstva drží druhý postupový místave skupině a celkově herně nebyly horší než jejich soupeř (kromě Plzně v Bukurešti)...

+2/−3
29.9.2017 14:48

P52e85t50r 38H30e37l27l55e51r 5293426364774

Ano, většina lidí vidí na fotbale jen výsledné skóre.

Pak je tu ale menšina, která chce vidět pěknou, nápaditou hru a snahu dát gól celý zápas.

A to jsem u Zlína, přes to, ja se jim nepovedl v obraně začátek, viděl.

Zlín zkrátka vůbec nemyslí na to, že se naučí zabetonovat vzadu a ono to nějak dopadne. Chtějí hrát rychl dopředu a mě se to líbí.

+4/−2
29.9.2017 15:15

P93a23v28e75l 82K28m22o48c90h 4677279160755

na Moskvu by to nestačilo asi ani tak, nicméně za včerejšek není moc co hodnotit - v 16.minutě to bylo 0:3 a to je asi tak všechno. Jinak je mi ale Zlín sympatický, dělá postupné kroky a pokud rozšíří takovou tu špičku, která se bude prát o poháry, tak jen dobře, každopádně EL je obrovská zkušenost pro celý klub...

+7/−4
29.9.2017 12:49

J32o73s40e 30B89ě19l13a36š57k10a 8841270883190

Před dvěma roky hráli s Vlašimí, Varnsdorfem nebo Táborskem, nyní hrají EL v Moskvě. Nádherná pohádka. Sice prohráli, ale podle mě předvedli sympatický výkon. Na zápas se prostě dalo dívat. Jen tak dál, držím Zlínu a panu Pánikovi palce R^