Kuriozita v bundeslize: Hlavní se upískl, videosudí doporučil gól uznat

Dvakrát vstoupil videorozhodčí do fotbalového utkání v Dortmundu, obě rozhodnutí přinesla domácím v bundesligovém utkání proti Kolínu nad Rýnem (5:0) gól. Kvůli prvnímu verdiktu však v Německu řeší zapeklitý případ. Co se stalo?

K44a64r85e14l 48Š30e71d32i39v59ý 1540908766

Video vždy. Jako v ragby. "Volat" může hlavní i videorozhodčí. Pak teprve bude fotbal ve 21. st.

0/0
19.9.2017 21:54

M45a42r18t48i77n 18C40a82j41t91h84a10m26l 3321688946450

Nyni se hraji 3 utkani. Schalke- Bayern. Hosty poslal do vedeni s penalty Lewandovski. Zakrok rukou potvrdil az video zaber. Hra se zastavila tak na 15 vterin a bylo jasno. Jak snadne a spravedlive rozhodnuti.

0/0
19.9.2017 21:02

F79i57l81i77p 42J16a11r61a71b 1973507640517

Tak video opět v akci! Schalke-Bayern, ruka domácího hráče, následoval roh, rozhodčí si vzal "time" a kolega mu poradil penaltu. Zdržení cca 30-60 vteřin.

Nemůžu tomu uvěřit... fotbal skutečně přichází z pravěku do 21.století.R^

+4/0
19.9.2017 20:58

J51o44s30e84f 41C17h49o75d86o46u57n52s12k72ý 4101136319970

jo ale ty diskuze hráčů? Nechutný, jasná ruka, nechápu co tam rozhodčímu říkali. To se ještě musí naučit, když to je vidět i na videu, těžko se můžou hádat s rozhodčím, kterýmu to jen někdo poradí omg.

0/0

F13i37l93i79p 96J19a97r13a36b 1163867160207

Říkali: "Kam si měl tu ruku dát?" a do jisté míry s nimi souhlasím, protože tenhle typ penalt mně osobně je proti srsti. Nebyl to žádný úmysl nebo faul, jen smůla...

+1/0
19.9.2017 21:05

R89a28d89e49k 50J78o41n89á61š 4547685913208

JEdnoduche rozhodnutí - rozhodčí par vteřin počká než piskne, když třeba míč jede do brány...pak se v rámci přerušení zeptá videa...tečka 

0/0
19.9.2017 20:43

P33a35v39e42l 10Č58e49r98n47ý 1365572

...mne by spíše zajímalo, kolik času tento moment trval ?? Video ano, ale jen u velmi sporných situací, hráči ztratí tempo, vychladnou, je to prostě diskutabilní !!

0/−4
19.9.2017 19:10

M71i47c21h85a38l 80P43i87n79d36j67a34k 5223334587337

Tak to jestli byl, nebo nebyl faul pred golem je snad dost sporna a dulezita vec.

+5/0
19.9.2017 20:13

V88l18a50d81i34m86i85r 85F72o72i92t 2155388653209

Pane Černý a v poločase hráč neztrácí tempo?

0/0
19.9.2017 20:16

P51a90v41e77l 13Č67e55r60n80ý 1215792

...v poločase se může nechat přemasírovat, natáhnout nohy, sundat dres, osprchovat, v minutových přerušeních ne a věř, že i diváci si svým chováním a tlakem na sudího vynutí video !!

Dnes se nastavuje tak pět, šest minut / v české lize tak dvě / po videu to bude 10 - 15,

R34a22d65e86k 37J59o24n25á25š 4427795543558

Na to tempo které ztratí za 1 minutu, to mě přijde nepodstatné...hráčů ho kolikrát ztrácí dobrovolně při balení se na zemi, srgument pro mě nulový. Spočítali se ze za poločas odehrají asi 20-30 min čistého času..což je hrozny...

+3/0
19.9.2017 20:44

P65e42t56r 69J70a53n74e12č30e71k 3558838630144

a pri tom, kdyz se jeden vali po zemi a ostatni mavaj rukama kolem rozhodciho, tempo neztraceji?

+1/0
20.9.2017 8:44

M15a28r55t46i18n 92S52ý42k43o94r92a 1827298967677

Neznáte někdo přesný rozsah používání videa (moderní techniky) v Bundeslize? Hlídají tím třeba i ofsajdy ?

0/0
19.9.2017 17:56

S49t67a46n63d94a 68K27a43f36k82a 6783181589149

když padne gól z ofsajdu, tak by do toho videorozhodčí měl vstoupit a gól neuznat...samozřejmě když pomezní mávne ofsajd a rozhodčí pískne, tak už to holt vzít zpátky nejde, ikdyž to třeba ofsajd nebyl :)

+1/0
19.9.2017 18:04

J49a19k13u73b 55P18e96t69r94i71c61e13k 4328984615751

Obě dvě rozhodnutí jsou ve prospěch hry i fair play. O jakém skandálu se to tedy píše. Doufám, že video se bude ve fotbale uplatňovat čím dál víc.

+9/0
19.9.2017 17:30

P87a33v77e43l 79M14a19r29e68k 6453866839286

Pak zrušme pravidla, jedno ze základní pravidel je, že v přerušené hře prostě branky dosáhnout nelze.

0/0
20.9.2017 5:33

D63u39š84a92n 37H92r85a89b19e73c 6874702794729

Skandal by byl, kdyby opravdu Kolin chtel utkani opakovat a opakovalo se. Takhle vyhral fotbal. A vsichni jeho fanousci.

+11/0
19.9.2017 17:17

F73i12l91i45p 28J81a59r94a54b 1403257340457

Perfektní rozhodnutí, obě dvě!R^ To první je krásný případ, kdy prostý selský rozum vyhrál nad otrockým výkladem pravidel.