Rychlejší než liga. Bod bereme, řekl Vukadinovič po pohárové premiéře

Hned ve své premiéře v Evropské lize zlínští fotbalisté poznali, jak moc se evropská soutěž liší od tuzemské ligy. V souboji s moldavským Šeriffem Tiraspol (0:0) si vytvořili jedinou pořádnou šancí, rychlík Vukadin Vukadinovič v ní však neuspěl. I proto byl se svými spoluhráči s bodem spokojený.

R21a12d53e74k 27N27e18u74m52a23n69n 5352402668395

"Soupeř byl silný na balonu" ;-D;-D;-D;-D;-D "rychlejší než liga"

Už jsem si říkal, že hrali s Barcelonou a on to Tiraspol ;-D

0/−8
15.9.2017 9:32

R24a34d67e61k 89N17e47u64m23a20n19n 5502332438175

"Bod musí brát"???

Takže ve zbylých kolech budou mít 5 proher a skóre 1:16??

Tenhle říká, že soupeř z Moldávie rychlejší, brankář, že techničtější .... to jsme do pohárů poslali pěkná pakaRv

L11e52o 86V53l48a53c13h83y56n22s12k71ý 4721464397630

Zlín ukázal, že může hrát poháry a mýlili se diskutující, kteří předpovídali nulový bodový zisk ze skupiny. Obdiv také zlínskému kotli. Celý zápas slušně, ale vytrvale fandil, na odkryté tribuně ve studeném dešti. Škoda, že nemůže hrát Fastav doma. Určitě by to dodalo více sebevědomí hráčům.

+9/−1
14.9.2017 23:19

R17a75d84e41k 45N43e17u31m66a86n96n 5502162268225

Tak hrát může - hraje, ale doma s nejslabším soupeřem šťastná plichta a hlásí, že soupeř byl rychlejší a techničtějšíRv

V10í10t 16Č94e43r63m42á73k 1674352883672

"mýlili se diskutující, kteří předpovídali nulový bodový zisk" - Takže mají jeden bod a mají splněno? ;)

+1/−1
15.9.2017 10:37

J45i64n85d60ř56i62c77h 40K10a64l31i60n83a 6696402510732

"Opravdu? Vždyť jste hráli doma." pane redaktore, bnebo co jste zač...opravdu? Zlín hrál doma? ;-D Zlín hrál venku...a letos poprvé z venku přivezl bod. V lize 3x vyhrál a vždy doma...3x prohrál, vždy venku. Domácí stadion je pevnost. Olomouc ale není domácí stadion. Takže výkon Zlína dnes jedno velké plus. Oba dva poločasy prvních dvaceminut tlak Tiraspolu. V dešti je technika víc vidět a Šerif Zlín v dešti přehrával. Vždy zhruba ve dvacáté minutě každého poločasu přestalo pršet a Zlín hru po té srovnal. Možná je na tom líp fyzicky....v každém případě mohl prohrát, mohl i vyhrát.. . Historicky první bod Zlína v EL ...a je to bod z venku...protože Zlín nehraje ANI JEDEN ZÁPAS DOMA, ve své tvrzi... Obrovská Gratulace, tenhle tým ještě něco dokáže [>-]R^

J32i94n34d67ř78i49c32h 77K53a91l47i45n78a 6546212730322

proč ta silná slova? Zlín si nic nevybral, to že nemůže hrát ve Zlíně, na svém stadionu, nebyla jeho volba. pomiňme důvody, proč není ve Zlíně slušný stadion a věnujme se faktům. Zlín hrál doma pouze dle zápisu. Reélně hrál na cizím hřišti a seděl v cizích šatnách, stejně jako soupeř...