Ostrava - Jablonec 2:2, hosté přišli o vedení, Baník srovnal za 4 minuty

Nadějně rozjetý zápas promarnili fotbalisté Jablonce. V Ostravě vedli 2:0 díky Teclovi a Kyselovi, avšak v závěru náskok bleskově ztratili - Baník dokázal vyrovnat během čtyř minut. Bod pro domácí zařídili Hrubý s Jakubem Šašinkou.

P22a22v36e63l 18Ř39e93ž21á46b62e26k 5762738532

Myslel jsem, že na Baník bude chodit víc lidí po tom euforickém postupu do 1.ligy...Na Baník by mělo chodit každý zápas kolem 10.tisíc, ne jen přes 6.tisíc...

+1/0
10.9.2017 9:00

J39a65k72u17b 63Č12u35b28a 9970686427

Zase Jablonec není kdo ví co za mužstvo.

0/0
11.9.2017 10:44

M85i19l78a72n 45P88á63z64l26e63r 6962846735303

a odkdy se v Ostravě chodí na fotbal podle jména soupeře? Pořád se chvástají že se chodí na Baník...:-)

0/0
12.9.2017 10:50

P81a73v56e67l 56Š82m74í44d 7264678549682

pořád vrdím,že Šašinka má hrát a neuhýbat Barošovi,bohužel Barošovi se v Baníku podřídí vše.Rv

R72e61n21é 57H88a42l79l98a 8861818376776

Rozhodčí byl slabý na obě strany, pouštěl skoro všechno, někdy to byly vyloženě rugbyové zákroky. První góly obou mužstev padly po jasných faulech ve středu hřiště. Baník 70 minut slabota, jediný, kdo se nebojí hrát je Granečný, ale zase je slabý dozadu. Defenzivní taky slabota.

0/−4
9.9.2017 19:46

J60a50n 85P66e50t92r21u28s 2762225107861

Rád se podívám na záznam některých situací, ale mám špatný pocit, že nás rozhodčí dost mydlil...