Česká jedenadvacítka na startu remizovala v přípravě s Tureckem

Česká fotbalová reprezentace do 21 let zahájila novou éru remízou 1:1 s Tureckem. V přípravném utkání v Praze na Strahově se jako první v 36. minutě trefil z penalty domácí Václav Černý, z druhého pokutového kopu v 69. minutě srovnal Umut Bozok.

L24a52d24i85s52l94a72v 67P38o28l30á42k 7494685865254

Lvíčata? A proč ne orlíci?

0/0
1.9.2017 17:49

P32a49v22e59l 43M23á25c67h75a 7248136669338

Tento zápas jsem navštívil. U vstupu problém si vzít svoje vlastní pití - chápu nesmí se nikde. Očekával jsem tedy občerstvení na stadionu. K mému překvapení nikde nebylo. Sedačky špinavé a "pouštějící" barvu. Zápas se dohrával za silného deště a již velkého šera, nefungující světla, šetření energie? Jestli si takhle představují prostředí pro mezinárodní zápasy U 21, tak se nedivím, že náš fotbal je tam kde je!!!