Real bez Ronalda a Ramose remizoval s Valencií, bod zařídil Asensio

Fotbalisté Realu Madrid, mezi kterými chyběly potrestané opory Cristiano Ronaldo se Sergiem Ramosem, remizovali ve druhém kole španělské ligy s Valencií 2:2. Skóre otevřel v desáté minutě Asensio, ale hosté zásluhou Solera a Kondogbii stav otočili. Alespoň bod pro Real vystřelil druhou brankou Asensio sedm minut před koncem.

J56a17k23u63b 16P78e21t33r62i34c39e46k 4878294545331

Skvělý zápas mezi Realem a Valencií. Od obou ofenzivní představení. Real má oproti Barce výhodu v šíři kádru mezi ofenzivními hráči. Chybí Ronaldo? Mají ještě Asensia nebo Lucase Vasqueze