United zase nedostali gól a vyhráli, City rozhodlo v dlouhém nastavení

Třetí zápas, třetí výhra, skóre 10:0. Fotbalisté Manchesteru United v novém ročníku anglické ligy válí. Ve třetím kole porazili Leicester 2:0, když je nezlomila ani neproměněná penalta. Blízko další ztrátě naopak byli hráči City. V Bournemouthu ale vyhráli 2:1, když se v sedmé nastavené minutě prosadil Raheem Sterling.

M92i64l14a41n 91H45a81n75u39s76k29a 7139618452631

Komedie... ale měl jsem je na tiketu, tak to hold vydržim...;-D;-D

0/0
26.8.2017 19:29

P74a21v55e83l 74S39l20a82d80o78v55n94í74k 6327903587626

Kdyby se nejednalo o City, tak se nikdy tolik nenastavovalo. Existuje dokonce analýza, kdy bohatším týmům se nastavuje v průměru o 2 minuty déle než těm chudším. Platí to v celé Evropě.

J12a47n 29Š68á83l96e29k 8705713628545

..."Zatímco Manchester City přidal k jedné remíze a jedné výhře ve třetím zápase sezony další vítězství, Bournemouth má stále nula bodů." Já tam teda vidím body a hnedka 38-o