Vrbovy nervy. Vzhledem k vývoji je výsledek pozitivní, přiznal kouč

Pobavilo ho, když se po tiskovce mezi sebou dohadovali kyperští novináři. Během pohárového zápasu proti AEK Larnaka se však trenér plzeňských fotbalistů Pavel Vrba hrou svých svěřenců příliš nebavil. "Stálo mě to hodně nervů," přiznal po vydřeném vítězství 3:1.

J12a39n 62V41a17r74g63u18l67i42č 7231253937243

Důsledněji příště - zády se stavět ke hřišti i při hře..

+3/−1
18.8.2017 11:07

M19a47r82t20i69n22a 17D90v33o10ř43á53k78o97v22á 3774723500334

Bakoš a terno? Dal jen góla z přímáku a penaltu kopl blbě, skoro ji nedal. Několik jeho faulů ve vápně, kdy stopery držel za dres, zhatilo šance jiných plzeňáků. V prvním poločase v obrovské šanci (víceméně penalta) ani netrefil bránu. Skoro v každém zápase dostane celkem brzo žlutou kartu a od té chvíle všichni trnou, kdy přijde červená. Ve srovnání s Krmenčíkem je poloviční, terno jsou výkony několika dalších, jiných hráčů. Až se konečně chytne nějaký středopolař v záloze (např.Hrošovského včerejší výkon byla tragedie), bude Plzeň opět silná.

+4/−12
18.8.2017 10:08

P75a42v64e16l 11V69i75l47d38o13m62e57c 2224632798190

Máte pravdu. Ale včera Baki fakt terno byl .-)

+2/0
18.8.2017 10:11

M15a60r27t89i42n27a 20D16v61o96ř62á94k65o95v88á 3684723910284

jako žolík na střídání v šedesáté minutě za nepříznivého stavu je ucházející :-) V Jihlavě bych ale ráda viděla na hrotu Řezníčka a uprostřed zálohy Čermáka

P60a89v57e31l 57V53i14l16d80o80m42e23c 2924832298440

Myslí, že Čermák bude v základu a také se na něj těším .-)

F75i88l72i23p 21J11a70r59a95b 1863777430227

Penaltu naopak kopl velmi dobře, přesně takhle se mají kopat!

+5/0
18.8.2017 10:17

M92i44r74o76s68l11a54v 12Š34m42i47ř77á64k 2322185102212

Ten Bakoš je hroznej, co - z přímáku dá gól samozřejmě každý, to všichni ví, a gól z penalty "skoro nedal" ;-( kam na ty perly chodíte, nebo že by z vlastní hlavy?

+10/0
18.8.2017 10:36

K44a37r42e84l 15R53ů49ž78i71č27k73a 5475688850

Že Hubník udělal chybu, to se stane každému, že mu ale zbytek obrany nepomůže a Limberský s Hájkem se zastaví uprostřed akce a a začnou koukat na pomezního, to mi hlava nebere ;-€. Přitom stačilo pokračovat v pohybu k brance s Acoránem a po Hruškově zákroku se to dalo ještě odvrátit.

+13/0
18.8.2017 9:42

P10e42t82r 74D14r55a69p50a73l 3275928513555

to je prostě ten strašnej zlozvyk mávat rukama a čekat, že rozhodčí pískne...nebo mávat rukama právě proto, že pískl

+1/0
18.8.2017 12:35

R34a45d56e78k 61K59a83m52e49n11s37k86ý 5901353961952

To je přesně to, to co mě taky vytáčí, takhle se měli hlásit ve škole a ne na hřišti.

0/0
18.8.2017 21:48

L83u80k64á64š 55M46ü44l80l57e13r 5533516937634

Můj názor je, že když Vrba má klid na práci, nikdo mu do toho nějak zásadně nekecá, tak tomu rozumí a funguje to... respektive výsledky má ;-)

+14/0
18.8.2017 9:38

P25e90t63r 96V25o43l25á48k 6219860832435

Přesně tak. Proto si vybral Plzeň, kde je rozumné vedení i fanoušci. Jaký to kontrast se Spartou, kde zfanatizovaní "fanoušci" přinesli včera vedení rakev.

+7/−1
18.8.2017 9:45

M60i41r55o86s22l30a71v 54R89a46t38a85j 5101863104755

Český fotbal jde ve všech směrech a ve všem, včetně toho vedení českého fotbalu...hodně, hodně, hodně hodně hluboko do propasti....on tam už beztak je a než se vyškrábe nahoru, tak to potrvá velice dlouho...první věc, co je třeba a to bez milosti udělat je - vyměnit celé vedení českomoravského fotbalového svazu!!!!!!!! jiná cesta neexistuje

M79i44r69o76s79l21a85v 13R35a70t89a32j 5781493734785

Fakt málo...zklamalo mě, že diskutéři si s tím nelámou hlavu...no, mě je to jedno...;-€

+1/−3

J61a76n 96P37a42v49e28l 8623802528856

Ne, s hospodskými kecy si hlavu skutečně nelámu.

Všichni víme, že vedení kapr ligy je zkorumpované na půdu. Ale nemá cenu o tom psát pod rozhovor s Vrbou.

+4/0
18.8.2017 10:16

M74i55r19o62s28l20a18v 73R55a75t61a15j 5871113964505

Dobře - tak já to napíšu jinak...Vrba je exemplární příklad celého českého fotbalu...tak...;-D

0/−3
18.8.2017 11:54

M58i66r81o62s18l21a17v 83Š56m95i81ř30á40k 2252165942372

Nemáte pravdu - dnes už v Evropě nenajdete moc vyloženě slabých týmů, jak nároďáků, tak klubových. Ve sportu se rozdíly rychle vyrovnávají, nejen ve fotbalu.

+1/0
18.8.2017 10:40

L35a21d56i25s17l71a22v 70P74o28l12á10k 7704185365444

Českomoravský svaz už Pražáci zrušili postarali se o to Šmicer, Svoboda, Hašek a nějaký právníka a zrušili státní znak na dresech ČR.

Teď máme jakousi pražskou asociaci, řízenou Berbrem.

P42a92v14e83l 84Ř87e54ž85á41b56e21k 5962478582

Když sem si četl všechny utkání předkola Evropské ligy, tak je na tom Plzeň ještě dobře co se týká výsledku 3:1...Protože ze všech utkání předkola EL vyhrála JEN Plzeň a pak PAOK Soluň doma 3:1! Stejným výsledkem vyhrál i Salzburk, ale venku...Jinak to jsou jen výhry o gol nebo remízy...Buďme tedy rádi za výsledek PlzněR^

+10/0
18.8.2017 9:03

J57i18ř90í 11K49n83o82t42e88k 5422437923561

AC Milán - Škendija Tetovo 6:0...to byl přátelák?

+4/0
18.8.2017 9:08

P46a93v73e27l 98Ř38e97ž44á68b43e50k 5312438822

Ano, nepočítám zápas AC Milán, to je ale jiná úroveň, než Plzeň;-)

0/0

F11i11l81i57p 68J39a13r41a42b 1433507550857

Proč myslíte? Mrkněte na jejich sestavu, nemají bůhvíjak nabitý kádr.

0/0
18.8.2017 10:22

M17i10c14h71a49l 90S41t18e90b66l39o 5219681494237

Bylo to o nervy, ale konečně dobrý výsledek...hlavně to nepokazit v odvetě at máme aspon 1 tým v Ecropě:-/

Škoda toho letošního propadáku našich klubů - koeficient hrozně zapláče a bude nás to tížit 5 let ;-€;-ORv

+1/−7
18.8.2017 9:01

A88l73e49š 79B15i10e81r40o16n84s74k63i 4528145616400

Steblo. V Evrope mame Slavii a Zlin, vite to vubec ?

+12/0
18.8.2017 9:06

M76a52r51t89i44n 63K71r10u39p12i73c19a 8433529455107

Pokud jde o rozhovor, Vrba vse zhodnotil strizlive, objektivne... za me ok :)

+21/0
18.8.2017 8:42

J88a88n 52V67i92n69t50r 8847345687976

Tak toho alkoholu už bylo dost v řadách Plzně. :-)

P36e72t96r 63D48r73a73p63a61l 3925478163125

to je nějaká spavá nemoc? Slavia za 15 minut 0:2, Plzeň za 10 minut 0:1 a plus nepochopitelně neproměněná tutovka nejtutovkovatější

+12/0
18.8.2017 8:40

M65a64r74t65i84n35a 12D24v69o79ř17á88k76o83v39á 3194283660534

To ještě nezapomeňte, že slávistický Rotaň měl ve 13.minutě dostat druhou žlutou, tj. červenou kartu. To nikdo ve zdejších diskusích asi nezmínil.

J34a52k45u87b 55M65i59k93u13l68a26c23e47k 8877651917884

Me spos zajimaj ti novinari. Co se tam delo?

+1/0
18.8.2017 8:28

J73a71n 89V44i53n43t36r 8927855647176

No ono vyhrát doma 3:1 s Kyperským velkoklubem ;-Dnení žádná hitparáda Vrbo Jívo.

+1/−11
18.8.2017 8:25

P13a13v31e46l 34V49i88l27d43o29m42e20c 2334452158580

Kdybyste to napsal před třiceti lety, tak vám to odsouhlasím .-)

M68a40r60t66i97n47a 83D85v61o13ř16á24k43o31v61á 3704243310194

nevyužité gólovky 1:3, stačí sečíst s výsledkem ;-)

0/−1
18.8.2017 11:45

J18i35ř34í 72H19o79r55k15ý 4225708517839

No ono v jejich sestavě moc kypřanů nebylo...

+4/0
18.8.2017 9:10

V59á53c20l22a38v 23V52i29l42e34t32a 8428662939383

Hlavní Vrbovou zbraní při prvním působení bylo, že vybrané fotbalisty naučil dělat, co po nich chtěl, a pak ve skoro nezměněné sestavě to v řadě těžkých pohárových zápasů upevnil Kluci si věřili a hodně věcí dělali automaticky. Když se kupovala posila, tak typologicky a povahově na naprosto konkrétní místo jako alternace ke konkrétnímu hráči.

Teď zatím díky zraněním sestava připomíná kolotoč, takže já osobně si netroufnu posoudit, jestli to bude zase fungovat, nebo jestli platí ono známé Nikdy nevstoupíš dvakrát do stejné řeky.

+10/0
18.8.2017 8:22

K56a77r84e17l 73F76r89a39n32ě44k 3678513857525

Hlavně tu byli čtyři další trenéři a každý s jinou herní vizí. Bude to nějaký čas trvat než si zvyknou. A také druhý Horvát se jen tak neobjeví.;-)

+9/0
18.8.2017 8:30

P41a70v25e20l 28V56i69l33d18o32m56e70c 2114752828130

Hráčská kvalita byla tehdy někde jinde. Střed hřiště to byla síla. Ale ta odvaha útočit v 5-6 lidech byla rozhodující. V první půlce s Duklou se to opět ukázalo. Mám z toho také smíšené pocity, včera jsme na tribuně opět trpěli. Jediné plus je, že kluci prokázali morálku a dokázali to otočit. Chci věřit, že to půjde nahoru.

J23i86ř76í 70K71n65o76t10e63k 5162317483471

Na "mohlo" se nehraje. Bylo to 3:1, tečka. Že to mohlo být 3:3 už se nikdo ptát nebude...taky to mohlo být 5:1