Musíme si to srovnat v hlavách, řekl po debaklu ostravský záložník Hlinka

Záložník fotbalistů ostravského Baníku Marek Hlinka po debaklu na půdě Slovácka 2:5 odmítl, že by na mužstvo dolehlo sebeuspokojení po předchozích dvou vydařených ligových duelech.

A49n32t71o21n12í92n 19S23t40r36e43j44c 8385444125534

Tragický byl zejména Sus. Ale chápu, že tomu se asi do rozhovoru moc nechtělo. Poté, co ho o poločase vystřídal De Azevedo, gólostroj výrazně zpomalil. Baroš tomu také tentokrát přidal. Mohl proměnit sólo a zdramatizovat to na 4:3. To se nepovedlo, a tak místo toho namazal v závěru na pátý gól. Prostě celkově propadák. Ostrava asi potřebuje silného soupeře, aby se dostatečně namotivovala. Proti Slavii takovéto hrubky nedělala a ubránila to v pohodě.

0/−1
13.8.2017 10:52

P34e52t98r 72E72r20n88e28s47t 1813574294405

Antoníne,to jste se díval asi na jiný fotbal.Sus ten nebyl vidět vůbec,za to v zápase excelovala jak obrana,tak Vašek a taky bohužel Baroš.Vašek nejprve z*ebe beka a za 20 vteřin namaže na gól,Baroš promění penaltu a pak když neví co s míčem tak ho předloží soupeři na zlatém podnose.Prostě den blbec,ale snad jsme si to už vybrali.[>-]

0/0
13.8.2017 11:57

A64n32t38o66n95í65n 45S77t48r90e26j83c 8145734895154

A Sus snad není obránce? A vidět byl velmi. První gól nepovedená malá domů, čtvrtý gól taky jeho. Ztráta na půlce a rychlý brejk Slovácka do rozhozené obrany. Nedivím se, že do druhé půle už nenastoupil. A příště, Petře, zkuste oponovat bez osobního výpadu.