Slavia - Jihlava 2:0, rozhodl úvodní poločas, první ligový gól dal Danny

Slavia na úvod 3. kola fotbalové ligy porazila Vysočinu Jihlava 2:0 a před klíčovým play-off Ligy mistrů proti Apoelu Nikósie získala tři body. Góly vstřelili v prvním poločase Josef Hušbauer z penalty a poprvé v české lize také Portugalec Danny.

K22a84r62e33l 13L62a76n84g65r 2542777310148

Letecký cirkus Eden jede dále... Už to začíná být moc probírané, hoši by se měli jet něco naučit do Plísně.

+1/0
12.8.2017 13:12

P39e60t75r 20K50a48l71a 1828830248

Zoubele respektR^

jinak k těm co jen kritizují, na slavii jihlava prostě neměla ,stačí si pustit sestřih

R74u51d37o41l95f 96K57o51m61á67r56e21k 7248779692449

;-D;-D;-D podivejte se na kretinsky web - a rozhovor se zoubelem. pak uvidite, ze vas vstup je naprosty blabol

0/0
12.8.2017 11:27

P60a11v75e67l 29N37o52v82o49t74n74ý 5679636794540

Koukám že tu jsou zase samí odborníci,kteří už teď znají výsledek z Kypru.Chudák fortuna,ta musí jen a jen platit.;-D

+2/0
12.8.2017 6:23

P17a84v33e82l 18S51m74o34l42e62k 2777697312803

Zřejmě se při tréninku hodně věnují novému kurzu, hravosti. Začátek tomu odpovídal V poslední čtvrtině zápasu však chybí síly. I fyzičku je třeba trénovat, Nelze jen spoléhat na vystřídání.

0/0
12.8.2017 6:04

R80u19d91o58l88f 20K55o31m30á78r91e12k 7618659382439

prvni pule : pentle jasna, boril v ofside, skoda neda gol ani kdyby byla brane 2x tak velka, stejne tak MvB. Jihlava na sestup, ti nehrali nic nez system branim v 11. druha pule odkracena, na muj vkus az moc, skoda ze ten drevon jihlavy s 2 metru netrefi nic nez rohovy praporek - aspon by to slavku nakoplo. takhle to byla hazena se spoustou nedotazenych akci a ztrat. proste se setrili, coz ale chapu, protoze apoel bude jina kava. divaku tak 7 a pul tisice. tak jako vsud, permice se zapocitavaji. 10 a pul nas tam urcite nebylo.

+1/0
11.8.2017 23:19

P76e95t54r 82M32ü38l15l36e94r 3196288489964

Slabota, slabota....s takovým výkonem dostanou v Nikosii 3 fíky.....

R55u44d79o79l35f 28K71o26m88á10r17e62k 7228639612829

jak to muzes munzare tvrdit, kdyz jsi to nesledoval?

D29u67s84a11n 52K39r34i33v60s16k66y 7404185927373

Diky, nevsiml jsem si, ze je to uz i v clanku.

0/0
11.8.2017 23:15

P35e97t38r 44K60a94l90a 1218630318

I přesto že byl druhý poločas odchozen jen blázen mohl věřit v obrat.Na druhou stranu si myslím že Slavie toto nemá zapotřebi, šancí na mnohem lepší výsledek bylo dost.

Chybí mi tam hladovost po góle,převažuje profesorský fotbal.

+9/0

J61o10s95e46f 69P24o85n98e34r14t 9648380282208

proč se honit - v úterý zápas daleko důležitější !!

+2/−5
11.8.2017 21:30

P21e25t86r 54K64a14l41a 1928640808

V žádném případě nesouhlasím, nic se nesmí vypustit ...na co máme teda tolik kvalitních hráčů ??8-o

+5/−1
11.8.2017 21:55

L30e88o58š 53K14o10f64r46o33ň 6119559922632

Takže Rotan a Škoda mezi prvními adepty na zpětné potrestání za simulaci. Co na to sázkovky a jejich kurzy? :-)

L15u40k85á78š 70K66o79n78e17č86n26ý 1207841438878

Třetí zápas za sebou v zápasech Slavie s Jihlavou s neskutečným zářezem slávistického soupeře.

0/−14
11.8.2017 21:03

J80a63k81u34b 56H12r50o79m22á38d60k76a 5835492935179

Ale kecko .. ;-D

+5/0

F42r53a22n27t30i93š78e52k 31F48l16i47n97t88a 1724530549883

A že se nezmíníte o tom zářezu při neuznaném třetím gólu Slavie.

+10/−2
11.8.2017 21:17

L80u82k68á83š 70K75o91n11e35č12n85ý 1277851718748

Nějaká komická situace, kdy sudí zkušeně za rozhodnutého stavu vyrobí tzv. minelu, aby to vypadalo, že nemá notičky, skutečně ten zářez ze 4. minuty nenapraví.

L18e61o66š 59K73o72f43r15o35ň 6329449262562

Ten Hušbauerův? Přihrávající Bořil byl v jasném ofsajdu, stačí si pustit sestřih. Skutečný zářez... To jsou všichni plusující tak slepí nebo zaslepení? 8-o

0/0
11.8.2017 21:59

F47r63a59n79t19i68š32e27k 63F16l83i46n75t35a 1184800919103

Beru zpět, viděl jsem pouze první opakovačku bez přihrávky na Bořila.

D57a46v30i39d 36Z96a38j93d38á22k 8335242900331

Ty penalty na zacatku na uklidneni uz jsou prehnany.

+2/−11
11.8.2017 20:43

M64i90c50h15a90l 89D86a54d73e76k 8183832818

To má rozhodčí ty jasné penalty nepískat?

L70u31k18á41š 79K58o14n63e33č91n43ý 1927471228498

Ta dnešní po faulu Škody byla taky vypečená. V zápase jsou desítky standardek, v každé z nich asi 8 faulů a Tvrdíkem naočkovaný Nenadál si vybere zrovna situaci, kdy první fauluje Škoda.;-D

0/−11
11.8.2017 21:10

L79u37k46á57š 51Č23e40r44n87ý 2647848978541

Už nebreč ;-D starej se raději o svůj klub, pokud tedy vůbec někomu skutečně fandíš.

J82o65s33e42f 35P32o60n24e80r58t 9738210912468

vy jste toho moc nenahrál ve fotbale, že ?

+2/−1
11.8.2017 21:32

O33n18d83ř85e67j 12L33o79š96o87t87h 1745285655781

3 zápasy, 3 góly, z toho 2 z penalty, letošní ročník začal střeleckými hody. Snad v neděli Sparta Slávku napodobí a Lafata tam jednoho z penalty taky pošle a budou na tom stejně. R^

+2/0
11.8.2017 20:42

M56i37c88h60a13l 58D21a49d91e21k 8383782408

Právě jsem se vrátil ze stadionu. Slavia s prstem v nose kontrolovala tento zápas. Jen škoda, že se hráči netlačili více do koncovky. Ale myšlenkami jsou už asi v play-off ligy mistrů o které si konkurenti z druhého břehu Vltavy mohou jen nechat zdát.

+5/−1
11.8.2017 20:38

L75e77o67š 98K75o68f35r92o29ň 6539729412652

Zajímavý přístup profesionálních fotbalistů. K utkání nastoupí s prstem v nose a v průběhu hry myslí na něco jiného...

+1/−4
11.8.2017 20:41

M93i77c57h24a69l 53D13a86d90e96k 8703622798

I přes všechny tyto nedostatky se jedná o úřadujícího mistra.

L35u45d34ě82k 94V33i66n34č 6105967793486

Borec z Ostravy fandí Slávce, klobouk dolu.

+1/0

L18u51k87á42š 14Č25e87r12n44ý 2717808858911

Ne z Poděbrad ;-D

+1/0
11.8.2017 22:18

P27e28t29r 67K81a58l19a 1878340298

Tak kdo by to neměl v hlavě nasměrované k lize mistrů..i když dle mého to také není správné..soupeř se nemá jen porazit ale hlavně dodělat..a za stavu 2:0 jihlava dostala nebezpečně čuchnout!

+4/0
11.8.2017 22:00

P29e90t66r 40K46a61l81a 1278910878

Moc věříš pocitu jednoho píšícího fanouška 8-o místo aby sis udělal úsudek dle sebe z předvedené hry