Ofsajd, mít video, bylo by prodloužení, řekl Mourinho. Balea nepřivede

Ani do třetice to nevyšlo, trenér José Mourinho se vítězství v Superpoháru UEFA nedočkal. Pamětní medaili věnoval po prohře 1:2 s Realem Madrid malému fanouškovi, s výkonem fotbalistů Manchesteru United byl nicméně spokojený. Nelíbilo se mu ale rozhodnutí sudího z prvního poločasu.

S46t69a85n72i97s70l24a27v 47D88r46v83o15t18a 7443603195356

Byl to ofsaid jako prase.Rv

0/−1
9.8.2017 18:08

P20e77t25r 32H86o29v41o26r41k98a 8454501297384

Já jsem rád, že se takovéto hraniční ofsajdy pouští. Když není 100% jistota, nemávat. Naopak mi vadí neuznané góly po domnělých ofsajdech.

Góly jsou kořením fotbalu. Mělo by se to pouštět. Obrana s tím musí počítat. Útok se má zvýhodňovat.

Za každý takový gól z hraničních ofsajdů jsem rád a uznávám rozhodčí, kteří to pouštějí.

J57a26n 97S43v73o23b82o66d40a 3807394259813

Ofsajd to byl, ale nemyslím si, že by měl ten gól na zápas až tak drastický vliv, že by šel jinak až do prodloužení (to by musel padnout chvíli před koncem). Real měl zápas prakticky pořád pod kontrolou a nějaké góly by dal i tak. Manchester na to jednoduše neměl.