Moje mužstvo už ukázalo, že umí překvapit, raduje se trenér Jílek

Výhry 2:1 nad silnou Mladou Boleslaví a Libercem, navrch sympatický kombinační herní projev. Olomoucký nováček se do fotbalové první ligy vrátil ve velkém stylu. „Je to trošku pohádka, doufám, že si ji užijeme dál,“ přeje si trenér sigmáků Václav Jílek.

P46a69v23e40l 53Ř19e48ž38á37b43e17k 5922168562

Sigma Olomouc nemá žádný hvězdný tým, ale tým, který umí držet při sobě, jdou za vítězstvím až do 90.minuty a zdobí je bojovnost. Připomíná mi trochu Zlín minulý podzim...;-)

+2/0
8.8.2017 12:04

M75i79c27h31a93l 21G71i55a43c75i32n65t68o61v 8380928369361

Hlavně se podařilo vytvořit tým, kde jeden každý bojuje za mančaft a evidentně jsou borci soudržní. A to je mnohdy víc, než mít nabouchaný kádr s hvězdnými jájíky.

+2/0
8.8.2017 11:23

O40t90t39o 76P58e93t16e46r36k92a 4943761145218

Výhry jsou to pro Olomouc cenné, v domácím zápase podpořené i kvalitním výkonem, ale určitě bych je nepřeceňoval, to by bylo pro Sigmu fatální. Ono Bolka obranu Sigmy větrala ve 2. půli dost a doma, ačkoliv Sigma Liberec přehrála, stačilo, aby po chybě Jemelky Folprecht na hranici vápna upadl a klidně to mohla být i červená. Dvě výhry jsou pozitivní doping, ale i tak v zápase v Plzni půjde hlavně o to, neschytat nehezký debakl a odehrát zápas kvalitně.

+5/0
8.8.2017 10:40

P31a11v43e86l 34Ř75e89ž30á70b90e36k 5472188862

Jenže to jsou kdyby kdyby...Nezpochybňujte dvě výhry Sigmy se slušnými soupeři...V Plzni budou mít výhodu, že mohou jen překvapit...

0/0
8.8.2017 12:02

P49e85t98r 44A16c80h62i25l27l98e31s 6326242560840

jsou to jen kdyby, ale ma kus pravdy. kazdej fanda sigmy si samozrejme preje, aby to tak pokracovalo do nekonecna, jenze se to cely muze sesypat jako domecek z karet. kdo vi co s tymem udela castejsi "nespravedlnost" a "nahodne" prepiskavani... holt jsme jen vidlaci z moravy co maj brousit okolo desatyho mista a nemotat se poctivejm cechackum do jejich byznysu (omlouvam se vsem skutecne poctivejm cechum, vim ze je nas drtiva vetsina)

+1/0
8.8.2017 12:49

O77t59t65o 70P20e44t66e27r51k67a 4603461195298

To nejsou žádná kdyby, to je fotbalový život. Pamatuji, jak Sigma před dvěma lety v prvním kole remizovala v Teplicích 2-2, i když ještě v poslední minutě prohrávala 2-0. Nebo když před 3,5 lety rozdrtila v prvním jarním kole Slávii 5-1, podlehla zcela falešné euforii, aby o tři měsíce později spadla. Ono ve Zlíně nebo v Brně by o fantastických startech a následujících hluchých měsících mohli psát knihy. Dvě výhry jsou super, ale 6 bodů ještě nikdy nikomu k záchraně nestačilo.