Barcelona porazila v přípravě i Real, který nechává Ronalda odpočívat

Fotbalisté FC Barcelona porazili v přípravném utkání v Miami svého velkého rivala Real Madrid 3:2. Přátelské El Clásico rozhodl v úvodu druhého poločasu Gerard Piqué. Barcelonu poslali rychle do dvougólového vedení Lionel Messi a Ivan Rakitič, ještě do přestávky vyrovnali Mateo Kovačič a Marco Asensio.

V58a83c65l77a31v 56P19e24r17o96u34t66k63a 6168397564711

Divím se,že tam Ronaldu nešel aspon na pár minut,ale i tak byl to skvělý zápas a Messi skvělý gol kdy obešel tři a dal to nahoru,takže golman neměl šanci.

0/0
30.7.2017 21:35

J87a66k42u32b 50P34e11t31r25i97c24e31k 4818114855341

Spíš než Superpohár mezi Man Utd a Realem bude zajímavější španělský Superpohár mezi Barcou a Realem hraný na dva zápasy. Tam se bude jiskřit.

+3/0
30.7.2017 13:39

L94u70m30í72r 97V95o75l19a82v91k10a 4398492761210

finále Superpoháru, MU vs Real, asi väčšia klasika/tradícia ani neexistuje na svete, na tento zápas sa teším