Mladá Boleslav - Olomouc 1:2, i druhý nováček vyhrál, oba góly dal Falta

V kvalifikaci o Evropskou ligu vyhráli všechny tři dosavadní zápasy, start do domácí soutěže však mladoboleslavským fotbalistům nevyšel. V prvním kole podlehli nováčkovi z Olomouce 1:2.

K50a59r45e55l 77J53e29d19l23i43č42k23a 9366747198695

Boleslav mi dnes přišla unavená, asi by stálo za to trochu promíchat sestavu, když jsou anglické týdny, k tomu ještě s dlouhým cestováním do Irska a Albánie.

Sigma dala dva šťastné góly ze dvou střel a druhý poločas úspěšně zabetonovala. Nic proti tomu, taktika to byla správná.

Za Sigmu mě zklamal Chorý, ne výkonem, ale trapnou simulací v 88. minutě, kdy se bez kontaktu s protihráčem svíjel na trávníku jako uštknutý chřestýšem a sotva byl odveden za čáru, ožil jako kdyby tam právě vytryskl postranní vývěr Lurdského pramene a hlásil se do hry, že ho bylo slyšet až do lesa Řáholce.

A na závěr rada pro pořadatele, když už si vymýšlejí počet diváků, že je nenapadne, aby ta hausnumera aspoň střídali. Když 2/3 zápasů nahlásí číslo končící na -77, je to mírně podezřelé :-)