Asistence a gól. Dempsey poslal fotbalisty USA do finále Zlatého poháru

Fotbalisté USA jsou prvními finalisty Zlatého poháru. V sobotním semifinále výběr pořadatelské země porazil Kostariku 2:0 brankami Jozyho Altidorea a Clinta Dempseyho z druhého poločasu a má stále šanci stát se už pošesté šampionem Severní a Střední Ameriky. Finálovým soupeřem Američanů bude vítěz nedělního duelu mezi obhájci titulu a sedminásobnými držiteli trofeje Mexičany a Jamajkou.

M35a69r74i92a35n 68B22a91r40t12e25k 1237571886327

Vamos Mechico

0/−1
23.7.2017 20:40

M71a60r37t81i84n 66C22a85j45t22h35a94m19l 3881858756530

Dnes se dockaji finaloveho soupere v podobe Mexika. Prani cinovniku pro velke finale se tedy nejspise splni. Nebo tu jeste nekdo veri, ze se Jamajce povede odveta?! Zona CONCACAF se uz sice vyrovnava,ale tyhle zeme jsou stale o krucek vpred. USA zmenila pro play- off kompletne cely kadr, za nejvetsi hvezdy maly byt Altidore a Dempsey. Kdo dnes USA vykopal postup???

+1/0
23.7.2017 9:52

J66o51s89e10f 79S96t81e77f75l 5244807403540

Zase děláte ze sebe chytrýho? Kdyby to nevyyšlo,tak by jste rozumoval jinak. Dempsey přišel v 66.minutě. Zkušený hráč,ale už zřejmě nestačí hrát celý zápas.

Takže prostě vyšel tah s Jokerem. To je všechno. Vy,který shazujete výkony hráčky,která se po půl roce vrátila po zranění teď nebudete velebit někomu,co skoro 70 minut odpočíval na lavičce,ne?