Angličany nezlomil ani vlastní gól. Jsou mistry Evropy do 19 let

Fotbalovými mistry Evropy do 19 let jsou Angličané. Ve finále turnaje v Gruzii porazili Portugalsko 2:1. Získali tak první titul od roku 1993, kdy byl šampionát pouze pro osmnáctileté hráče.

M75a35r49t16i75n 86N50o13v71o57t29n33ý 3186366421514

Vlastní gól dal Sterling? Nebyl Sterling náhodou brankář?

0/0
16.7.2017 9:29

M51i48c21h30a75l 87G22i37a63c66i77n74t14o44v 8580868639541

3x sláva! Dožil jsem se dne, kdy Angličané vyhráli nějaký turnaj. Teď ještě aby je následovali staří a bude to moc fajn :-)

+3/−2
15.7.2017 21:54

J72a13k24u18b 16Z91e51m45a56n

Anglicane vyhrali uz cca pred mesicem a pul MS U20. Stari je asi nenapodobi, protoze ta jejich extremne bohata liga pritahuje obrovske mnozstvi cizincu a domaci mladici tak nemaji takovou moznost se prosadit a dale rozvijet.

+5/0
15.7.2017 22:06

R59a43d12o36s84l96a47v 47J37a91n60ý34r 2879228229521

Takže za pár let budou mít tým, kterej na MS ve skupině skončí lépe než tři místa za Kostarikou? Asi ne, ale i tak gratulace. EUR^

+1/0
15.7.2017 21:36

J19a18k75u97b 36Z97e41m69a63n

Angličané naprosto neskutečná mládež. Během dvou nebo tří měsíců vyhráli MS U20, ME U19, mládežnický turnaj v Toulonu a byli v semifinále Eura 21. K tomu se ještě jako jedni z mála probojovali i na následující MS U17. Kam se na ně hrabou opěvovaní Němci, Italové, Španělé, Francouzi nebo třeba Holanďané.

+7/0
15.7.2017 21:10

M62a38r37t43i42n 28C78a39j41t62h93a61m39l 3911768666960

Ale jenom mladez, v seniorech se to vzdy nejak zadrhne. Nejcasteji na pokutovych kopech. SF CT vysila a z finale ani stream na webovky nepripravi. Co bylo v CT dulezitejsiho? I po dojezdu cyklistiky uz bylo.