Bayern padl v Hoffenheimu, gól Gebre Selassieho pomohl k výhře Brém

Český fotbalový reprezentant Theodor Gebre Selassie vstřelil v německé lize třetí gól v sezoně, kterým pomohl Brémám k domácí výhře 3:0 nad Schalke. Lídr tabuly Bayern Mnichov prohrál na půdě Hoffenheimu 0:1. O vítězný gól se postaral už v 21. minutě Andrej Kramaric.

J84a21n 67N33o20v18á83k 6987550688813

Viděl jsem první poločas. Hoffenheim hrál velmi dobře, na hráčích je vidět sebevědomí, dobrá technika, rychlé a přesné kombinace. Úžasný tah na bránu. Bayern bez kouzla, ale je fakt, že domácí perfektně a agresivně napadali. Pěkný fotbal.

+1/0
5.4.2017 9:51

M69a81r88t32i78n 28D66u71f25e93k 3382757488484

Jj, ve druhém poločase se role obrátily. Bayern bez Thiaga nesmí prospat poločas.

0/0
6.4.2017 12:12

V27á92c18l21a22v 48K35o27p62i86c 1885627729

Hrát zápasy 2x v týdnu žádný problém. Naši vemte si příklad málo trénujete.

M28a11r42t25i54n 58C73a41j57t77h45a82m90l 3511818566500

Tak urcite, ale Hoffenheimu preju. Byl na jejich vyhru kurs 5,5, nekdo odvazny se smeje. Bayern vlastne nic neztratil. Naskok velky a prave Hoffenheim dosahl vysledku ktery si mohl prat. Vitezstvi doma a patri mu pravem druhy flek.

0/0
5.4.2017 0:32

F12i98l87i11p 34J40a53r43a87b 1243817170577

Myslel jste třetí, že?

Podle mě je to špatně, protože tihle haluzáci, kteří budou příští rok hrát zase tužku, ohrožují Ligu Mistrů pro BVB, což by byla pro každého fanouška fotbalu nenahraditelná ztráta.:-P