Ne a ne dát gól. Brněnští fotbalisté hrají doma „zadarmo“

Dostal krásný míč do vápna a mohl si vybrat, kudy ho pošle do branky. Záložník Jakub Přichystal ale jen napálil brankáře Dukly. Moment ze druhého poločasu sobotního utkání ilustruje současnou situaci brněnských fotbalistů. Ne a ne dát gól. Remíza 0:0 s Duklou Praha byla jejich už čtvrtým takovým výsledkem v první lize v řadě.

J24i41r23i 71C76h47a21l48u81p49a 4600278722829

Fotbal ještě dejme tomu - remíza zasloužená, standardek hodně, nic z nich. Co jsem ale absolutně nepochopil jsou střídání ofenzivního mága p. Habance. Jakože v 84. minutě střídat jedniného útočníka - tento taktický záměr jsem nějak nepochopil. No dobře. Ale pustit tam Frantu v 92. minutě, to už mi zůstává kompletně rozum stát. Škoda že není nějaká beseda, hned bych se mistra zeptal na logiku těchto kroků.

+2/0
3.4.2017 12:13

J83a38r37o32m26í82r 38P54e69t46l20a47c14h 2954452645713

No hlavně že odvolali Pivarníka z Plzně z 1.místa. V Brně je to OK. Hráči už to začínají ignorovat, netrefí bránu z malého vápna. Škoda už to dělal tak okatě, že ho raději pustili do Norska....Ta ofenzíva po angažování Habance je v posledních zápasech krutá 8-o