Hrají 31 let, dali 22 gólů. Trefí se za San Marino barman?

Chcete si prohlédnout všechny góly, které za jedenatřicet let od založení nastřílela sanmarinská fotbalová reprezentace? Fajn, bude vám na to stačit pět minut a 41 vteřin. Tak dlouhý je videosestřih na YouTube, který zahrnuje 22 branek.

P36a20v79e74l 29K52e10r82o78u11š 1222858952399

Někdo tu neumí trojčlenku. Když 22 gólů trvá 6 minut, kolik minut trvá 611? Že by několik dní?

0/0
25.3.2017 15:52

P57e63t31r 70A37s54c69h30e98n87b91r13e25n45n76e35r 6825873832411

Zkuste si to poradně přečíst.

Vyrobit sestřih určitě trvá déle, než je délka samotného sestřihu.

+1/0
25.3.2017 16:43

T48o63m87a49s 38V67o12n46d84a19l 2209980600842

Naprosto zbytecny zapas, když tyto země jako San Marino vyradi? I ekonomicky totalne ztratove.

J28a34k11u63b 90K93ř74e80č41e68k 9522339446889

Tak od našich kopálistů jim toho moc nehrozí. Spíš bych byl na jejich straně optimistický a trochu přemýšlel i o víc jak jednom bodu.

0/−3
25.3.2017 13:17

P77a92v52e39l 40N96ě89m18e81c 5370988423510

Doufám, že to je trolling, protože samozřejmě, že naši vyhrajou minimálně 3:0.

0/0
25.3.2017 16:50

J96a66k23u40b 46P39e41t90r85i96c96e93k 4208134635411

San Marino (oficiálně Nejvznešenější republika San Marino) existuje nepřetržitě jako nezávislá republika od roku 301! Je sympatické, že ač je to bohatá země a mohla by si to dovolit, nekupuje si hráče ze světa, aby jí reprezentovali.

+19/0
25.3.2017 13:05

P46a13v18e69l 31S23l89a72d96o33v18n62í19k 6527733647576

Jestli nastoupí nemotorný Sivok s přístupem "to kdykoliv doběhnu", což už stálo v minulosti naší reprezentaci přes 10 gólů, tak je klidně možné, že i proti nám se San Marino trefí a video bude zase o několik sekund delší.

M75a44r33t89i71n 30V82a76l50o43s22e30k 7783814427332

Zas by nebylo správné je úplně zapracovat.

Oni jsou většinou poloamatéři, ale klub San Marino, odkud je většina hráčů hraje Italskou sérii C, třetí nejvyšší soutěž.

Takže bych to přirovnal k zápasu, kdyby si naše reprezentace zahrála proti Táborsku.

P77a94v91e72l 33S25l58a71d22o98v60n68í84k 6627373367746

Takže Sparta by s nimi nyní vyhrála 1:0 a ještě jen doma náhodnou střelou z dálky, zbytek by už ohlídal rozhodčí a barmana raději vyloučil a Plzeň by vyhrála 1:0 gólem z ofsajdu.;-)