Hromada po prohře na Slavii: Dostat gól před koncem, to bolí

Ve středu zálohy plzeňské Viktorie dostal Jakub Hromada na jaře šanci poprvé od začátku zápasu. V zápase na Slavii nahradil hvězdnou zimní posilu Andrease Ivanschitze, i když jeho post pod hrotem zaujal Tomáš Hořava. Hromada operoval společně s dalším slovenským reprezentantem Patrikem Hrošovským víc v hloubi pole. Svým výkonem nezklamal, ale hřiště opouštěl se sklopenou hlavou. Stejně jako jeho spoluhráči po prohře 0:1.

R61u77d17o32l47f 22K67o29m65á50r28e29k 7638569602609

hm, tak oni hraji tak surovci, volejbal ve vapne 2x nepisknuty, nevystreli na branu a to by povazovali za odpovidajici vysledek? ta plzen nema kouska reflexe. hrali jako muzstvo z druhy pulky tabulky.

+1/−1
6.3.2017 12:04

G39u78s78t31a75v 37S45o51j64k20a 1358293265514

Od první minuty hráli na 0:0, neměli ani jednu gólovku. Zápasu by slušela remíza ???

+6/0
6.3.2017 8:20

S23v22a84t50o93p40l73u84k 95Č13e77c33h 1925877691122

Co to blábolí?Zápasu by slušela remíza?Ti kluci žijou úplně mimo realitu.Na vyložený šance 4-1,celý zápas polehávali a zdržovali,od začátku by byli spokojený s bodem.To se nám to v té Plzni změnilo.A takovej to býval sebevědomej,útočnej manšaft.

+19/0
6.3.2017 8:10

J43a91n 76M45l43e68z42i72v20a 3332426649666

Můžu se jen zeptat, kdo a kdy měl tu vyloženou šanci Plzně? Možná jsem zrovna nebyl u TV

+1/0
6.3.2017 10:27

J37a85n 47Č12e23k36a15l 7449225624304

Dala by se za ní považovat ta střela z úhlu do boční sítě, po které Pavlenka pak přiznával teč na roh... Každopádně potvrzuji, že Plzeň od první minuty zdržovala, co to šlo, a i když Slavia také nehýřila šancemi, a především záloha byla hodně utlumená a vůbec nekombinovala po zemi, tak by zápasu slušelo spíš tak 2:0 už před vyloučením Řezníka... nemluvě o odpuštěné penaltě...

V druhé půli navíc jakoby Plzeň odcházela fyzicky a čím dál víc faulovala...

+4/0
6.3.2017 10:35

R85u54d81o74l52f 52K44o56m80á61r75e43k 7528809182549

tak z hlediska taktiky hrala plzen riskantni variantu na max zuzene hriste, tj obrana hodne vytazena, coz neumoznuje souperi zapojit zalohu, protoze tam zkratka je moc lidi. proto tolik nakopu... a to je to riziko, ze se povede mic za obranu a on se parkrat povedl, nicmene bez vysledku. zapas byl tak na 3:0, bohuzel rozhodci a muris byli proti.