Arsenal s Čechem prohrál v Liverpoolu, United ztratili. Leicester vyhrál

Fotbalisté Liverpoolu vyhráli ve šlágru 27. kola anglické ligy nad Arsenalem 3:1 a posunuli se na třetí místo. Gólmana Petra Čecha překonali Firmino, Mané a Wijnaldum, za hosty snižoval Welbeck. Manchester United remizoval s Bournemouthem 1:1, nevyužil poločasovou přesilovku a nedal penaltu. Leicester zvítězil nad Hullem 3:1.

F20i55l76i27p 14J93a80r77a48b 1733647970397

V zápase Swansea-Burnley písknul rozhodčí penaltu proti domácím za ruku, kterou zahrál hráč hostí. To jsem ještě neviděl.:-)

J72a61n 57P39i98ň98o91s 6241246986723

Fanoušci Liverpoolu moc se neradujte, už za týden vás čeká velmi těžký soupeř - Burnley ;-D.

+1/0
4.3.2017 21:51

J36o61s35e84f 10C32h67o39d58o60u91n33s61k67ý 4911746899230

Ibrahimovic nafilmoval cervenou a pak nedal penaltu. To je holt karma.

+5/0
4.3.2017 21:38

T69o81m60á50š 25M12á28c94a 9545545653596

Zápas jsem neviděl, proto by mě ajímalo, jak se dá nafilmovat červená. To jakože dělal, že ji dostal?

+2/0
5.3.2017 1:12

T31o29m21á87š 59M71á31c62a 9455125553686

z

0/0

R97o21m49a10n 89O47p34e19t 1781539415482

Arsenal, na to že oproti minulým rokům vpodstatě není zdecimovanej zraněníma, před sezonou zase posílil, Mustafi/Lucas, tak to je prostě zmar :/ odehráli možná 20 dobrých minut. Ale dobrých, jakože to je takový základní výkon, na který se to má dál stavět. Nic světobornýho to nebylo. a zbylých 70 minut ..ech špatný

+1/0
4.3.2017 20:51

J31a21n 58P16i88ň55o76s 6121796376403

Svým způsobem je to obdivuhodné, že ten tým má víceméně pořád stejné (ne)úspěchy. Nemá výkyvy ani směrem nahoru ani směrem dolu. Zranění, nezranění, posilování, neposilování, prostě pořád stejné ;-D

0/0
4.3.2017 21:57

M79a44r12t95i69n 21S53ý20k24o22r62a 1397748127387

To jsem psal vedle. Že zatímco v dobách úspor kvůli stadionu byly tyhle výsledky obdivuhodné, tak teď je to celkem provar.

0/0
4.3.2017 22:27

R57o29m45a86n 15O89p80e88t 1761119645422

a ja jsem to psal taky vedle, že poté co dostavěl arsenal stadion (2006), žil dlouhý léta ze setrvačnosti. první dobrý hráči mu začli odcházet až za dva roky (Nasri 2008), příčemž největší hvězdy typu Fabregas a Persie tam vydrželi až do 2011-2012. strááášně dluho tam vydrželi přitom ten tým se za celou tu dobu 2006-2012 nikam neposunul.

0/0
5.3.2017 20:17

O16n67d10ř74e41j 66H40r15u96b92o77š 7226647670395

Lfc parada.. obrana arsenalu ale desna.. hezky fotbal.. cech chytil jeste par dobrych golovek

+1/0
4.3.2017 20:48

R28o85m91a46n 55O77p40e35t 1401249745462

Liverpool má obrovskej potenciál dávat v každým zápase 5 gólů- nechápu že nejsou v tabulce výš, hrajou fakt dobrej fotbal a maj velice kreativní hráče. mě se todle asi líbí nejvíc z anglie, no pořád tomu něco jakoby chybí. Mané, Coutinho fakt hodně dobrý a Lallana jak tam v devadesátý minutě vykoupal střed arsenalu a poslal to do gólový akce, taky výbornej hráč

+2/0
4.3.2017 20:43

R59o89m66a11n 40O37p14e84t 1201489795942

vpodstatě liverpool hraje nejlepší fotbal od dob co sleduju PL, dejme tomu rok 98

0/0
4.3.2017 20:44

J15a44n 79P17i79ň29o74s 6701946966403

dnešní zápas jsem neviděl, ale z těch zápasů, co jsem letos Live viděl, tak ten mega ofenzivní fotbal jsem jaksi nezaznamenal. Řekl bych, že je to tím, že několik hráčů podává nevyrovnaný výkony a taky, že Live neumí hrát do plné obrany. To by ostatně vysvětlovalo, proč se jim daří více proti ofenzivněji laděným týmům a trápí se proti outsiderům, kteří to zavřou.

0/0
4.3.2017 21:47

R54o85m11a80n 36O84p10e94t 1171499475952

evidentne maji problem ty dobry vykony předvádět opakovaně. včera hráli asi jeden z nejlepších zápasů, protože stevie řilal ve studiu, že kdyby takhle hráli každej zápas tak vyhrajou PL jak nic.. a příští zápas v burnley zase prohrajou

0/0
5.3.2017 19:16

F55i54l35i33p 57J34a48r84a87b 1573317180817

Proti Arsenalu vypadá v top formě každej.

0/0
6.3.2017 14:38

R39o98m10a71n 84O33p14e12t 1631149525492

je pravda že i ten bournemouth vypadal proti gunners fakt dobře :) asi to dělaj naschvál, aby ty zápasy byly atraktivní

0/0
6.3.2017 18:13

M75a88r11t28i52n 56S21ý49k18o24r83a 1317318507617

Njn, staré dobré nové koště. Leicester teď druhá ligová výhra v řadě, před tím s Ranierim pět ligových proher v řadě.

+1/0
4.3.2017 19:39

J12a45k54u41b 60Z31e29m59a33n

Zkrátka i tam jsou mezi hráči stejní křiváci, jako u nás.

R25a25d78e49k 43Č70e12r66v18e71n90k27a 5424261644862

A proč Zlatan za ten loket nedostal žlutou?

0/−1
4.3.2017 17:30

J76a91k65u48b 96Z16e37m22a49n

Jak lokty nesnáším, tak tady mu měl tu hlavu rozmlátit. Za to, jak mu půl minuty před tím ten ubožák šlápnul na hlavu.

J86a13k39u62b 39Z75e45m31a73n

Polák v brance si užil svojí chvilku slávy a zase může pouštět jako o život. Střely 16:1, rohy 15:2 a výsledek 1:1. Jo, i takový je někdy fotbal.

0/0
4.3.2017 15:56

O98n14d20ř39e46j 80H16r95u45b41o84š 7276957680825

A co ? Strel na branu meli 7 .. hrali cely polocas v presile, kopali penaltu.. muzou se zlobit jen sami na sebe