Slovácko - Brno 0:0, střely narážely do tyčí, domácí na jaře nedali gól

Fotbalisté Slovácka hrají fotbal bez gólů, i jejich třetí jarní zápas skončil 0:0. V 19. kole první ligy proti Brnu sice šance nechyběly, hosté trefili tyč a břevno, branková konstrukce pomohla i Brňanům v závěru.

P21a11v32e16l 94Š69m97í19d 7544768939602

čím dál víc si myslím o panu Habancovi,schválně jsme nenapsal "trenéru",ža to byl omyl,vzít ho do Brna.

0/0
5.3.2017 19:57

B18a25r88b92o61r48a 62D86o78h16n96a89l95o98v36á 6935571759523

Nějaké šance byly na obou stranách, nakonec je remíza spravedlivá. Ve druhé půlce to byla z obou stran spíš kopaná :-/

+2/0
4.3.2017 18:54

M82a66r26t81i82n 83Š93i41l14a85r 3137543969474

Brno mělo na to vyhrát první poločas. Druhý už byl remízový. 11 remíz v podání Zbrojovky už je moc. Zbrojovka se musí naučit takové zápasy vyhrávat.

+5/0
4.3.2017 18:01

R98a75d49e76k 31Ř57í16h25á12č70e14k 2146421190953

Sice bod z venku dobrej, ale vzhledem k těm šancím v první půlce měly být 3. Slovácko hrálo o něco líp ve druhém poločase, ale tolik šancí zase neměli. Jinak sledovat Slovácko je pro opravdové labužníky - tři zápasy a 3* 0:0 - ne že by na tom ostatní byli o tolik líp, ale tohle je už extrém.