Barcelona porazila ve šlágru Atlético, první je po obratu Real Madrid

Fotbalisté Barcelony zdolali ve 24. kole španělské ligy Atlético Madrid 2:1, vítěznou branku vstřelil v 86. minutě Lionel Messi. Na první místo tabulky se večer vrátil Real Madrid, který zvrátil dvougólovou ztrátu ve Villarealu a vyhrál 3:2.

R73o77m97a75n 81O75p28e61t 1221479635312

ten první gol je hodně nebarcelonskej, takhle to doslova prokopat do brány se všim co stojí v cestě. jo to by mohli dělat častěji když je potřeba

0/0
27.2.2017 10:53

M88a49r88t85i84n 66K48o42n51r44á98d 6828289499419

To už není možné, každý třetí zápas jim zásadně pomůžeme rozhodčí.

+1/0
27.2.2017 8:37

J48a25k48u92b 16P92e89t98r61i13c77e43k 4828284335241

Kdyby pískali rozhodčí u nás, jako pískají ti ve Španělsku, to by bylo spikleneckejch teorií. Barce upřeli regulerní gól Suaréze a Madridu darovali penaltu.

+2/0
27.2.2017 8:26

T17o77m35á74š 68K61u94č26e62r54ň41á56k 9388784253571

Jasná penalta!! Ruka nad hlavou je trochu problém.

Suarézův gól byl regulérní.

0/−1
27.2.2017 11:45

Z42d44e78n45ě72k 54Š56v37e98j50d36a 4819175339644

Real opět dokonal obrat za pomoci rozhodčího, který 2 metry od Bruna nevidí, že rukou nehrál...

+1/−1
27.2.2017 8:19

K23o27r30n90e14l 92B73e71r86k29e32s 6399602613438

No, ale keep calm, Penal Madrid dostal obligatni lehkou podporu, penaltu, ktera na druhe strane uz jaksi nebyla penaltou, a v tech krizovejsich situacich jaksi sudi zapominal odpiskat fauly pred vapnem Realu... Jkamile se piskne neco pro Barcelonu, jsou plny diskuse Realomilcu, ale trvala a pekne promyslena, tak akoratni podpora Realu ze strany rozhodcu se nijak neventiluje.

Skoda, protoze poslednich 40 minut hral jinak Madrid famozne, Villareal s tim tlakem nic nedokazal udelat, az po viteznem golu Realu dostali par volnych metru...

+2/0
27.2.2017 7:30

F69i81l87i29p 10J48a49r87a51b 1623317960757

Barca nemá formu, herně je to velké trápení a moc se na to nedá dívat. Ale jak pravil klasik: "Vo to víc, když se nedaří a zlomí se to, když to jde a padá to tam, tak to umí každej blbec!":-P

+6/0
26.2.2017 19:08

L28u34b23o18š 39H88a27n38u18s 4867207641672

Kterej klasik, smím-li se zeptat? Mám podezření na Klabzubu...:-)

F26i73l39i77p 38J82a94r97a52b 1623167230987

Bývalý šéf komise rozhodčích Milan Brabec z "Ivánku, kamaráde, můžeš mluvit?"

0/0
27.2.2017 12:12

R70i43c14h60a94r76d 64K42r75á57l 4718127470353

Z dnešního zápasu jsem neměl dojem, že by to byl nějaký uplácaný výsledek jako proti CD Leganés, dobře zachytal Ter Stegen a byly i další šance (nepíše se o neuznaném gólu, i když objektivně šel Suárez dost ostře do Oblaka). Tentokrát bych viděl hru Barcelony jako nadějnou, Atlético určitě není slabý tým, bohužel to zase bylo dost tvrdé utkání, což odnesl zraněním Mathieu.