Brno - Liberec 1:0, zlá série skončila, výhru zařídil Řezníček

Brněnští fotbalisté po více než čtyřech měsících slaví výhru. A hned v důležitém zápase o záchranu! Doma porazili 1:0 Liberec, který po 18. ligovém kole zůstává nad sestupovými příčkami jen díky lepšímu skóre.

M75i72c50h78a63l 74K25r44e24j81č41a 5578496606633

Tak sorry. Sice fandim Liberci, ale za to co ten KArl s tim tymem dela by si holt ten sestup zaslouzil. At si nabije cumak. Porad mu ty vyprodeje vychazely.. ale je to sileny takhle se chovat k tymu ....

0/0
26.2.2017 12:59

M57a91r17e91k 54K97u27m78p38r90e79c67h95t 6739617698572

Konečně se na to dalo aspoň trochu dívat. Liberec byl slabý, naše souhra a kreativita taky nic moc, ale aspoň bylo vidět nasazení.R^

+2/0
26.2.2017 10:45

M21a30r31t65i20n 57Š82i69l15a31r 3257133239294

Zbrojovka již od začátku šla výhře naproti a získalavelice důležité 3 body. Po prvním poločasu bylo všem na Srbské jasné, že Brnona Liberec má a bude to jenom o tom, kdy vstřelí první gól a dovede zápas dovítězného konce. Podařilo se to až v 80. minutě a tak, hlavně díky tomu, že senepodařilo přidat pojistku, bylo posledních 13 minut dost nervózních.Melichárka kritizuji za hru nohama. Dnes to však zvládnul, stejně jakozneškodnění jediné šance Liberce, na výbornou. Pavlík je super stoper. Kijanskasasi opět nikoho svým výkonem nepřesvědčil. Olin je dobrou posilou a Řezníček zato, jak se tam na hrotu rval, dnes po právu hráčem zápasu. Ze střídajícíchhráčů Zbrojovky působil velice dobrým dojmem Přichystal.

+8/0
25.2.2017 19:21

O31t97t15o 30P91e93t32e47r28k57a 4933221875838

Liberec a Příbram jsou zatím dva nejnudnější týmy ligy, na oko strašná bída. Liberec tímto dosti připomíná Sigmu v sezóně završené sestupem a jsem hodně zvědav, jak poslední třetinu soutěže zvládne.

+7/0
25.2.2017 18:36

L17u29k69á61š 22H83l46o28u39c96a47l 6442340311484

Brno vyhrálo zaslouženě, celý zápas bylo aktivnější než naši chodci. nicméně kdyby nejzkušenější hráč Slovanu (Latka) neudělal chybu jak v okrese, skončilo by to 0:0

0/0
25.2.2017 18:18

M76a12r74t24i70n 57Š68i89l53a69r 3747343729114

Brno bylo lepší a zaslouženě vyhrálo. To máš pravdu. To, že to ovšem neskončilo větším rozdílem je díky neproměněným vyloženým šancím Lutonského, Přichystala a Řezníčka...Každopádně snad to na severu se záchranou zvládnete, stejně jako Brno, také...;)

+2/0
25.2.2017 19:24

L72u71k97á68š 97H61l85o61u62c90a39l 6822130681184

vždyť to píšu - Brno bylo lepší, ale ty neproměněné šance byly před Řezníčkovým gólem, který rozhodl