Real zvítězil, Atlético spasil hattrick. Barcelonu zachránila penalta

Fotbalisté Realu Madrid přehráli ve 23. kole španělské ligy na domácím stadionu Espaňol 2:0 a vedou tabulku o bod před druhou Barcelonou, avšak mají dva duely k dobru. Barcelona udolala Leganés 2:1, minutu před koncem rozhodl z penalty Lionel Messi. Atlético Madrid porazilo v prvním sobotním duelu Gijón díky čistému hattricku Kevina Gameira.

L14i73b28o61r 32R29ů37ž37i91č82k33a 6358152331715

Barca je totálně přehrála, hráli skvělý fotbal. Jestli se jim podaří zopakovat takový výkon proti PSG, tak jim nadělí nejméně 6 kusů.

0/−1
19.2.2017 23:19

L90u68k27á71š 82J25u38r28č66i15n92a 3482941844264

Zápas jsem neviděl, ale s týmem co hraje o padáka vyhráli penaltou minutu před koncem, PSG bude jinej level, chlácholit se tím že herně přehráli nějakej Leganes by už byla celkem krize. Barca je prostě letos marná na všech frontách. Nezbývá než to nějak přetrpět a doufat v lepší časy. Trápení v LM už brzo skončí a doma budou rádi když uhájej 3ku.

T31o14n28d43a 33W39a40w71r33z85a75c39z 5254561888246

To zase byla komedie. Neymar si naskočí na protihráče a rozhodčí pískne penaltu 8-o

+2/0
19.2.2017 23:05

R18i47c47h45a62r56d 95K51r64á72l 4798977280663

No, já nevím. Villaneuva stál od toho zákroku dva metry, tak asi dobře věděl, co píská. Od Mantovaniho to taky byla pitomost si lehnout, vystrčit nohy a pak se otočit zády. Co tím zamýšlel, bůh suď. Jinak dnes byl excelentní ter Stegen, chytil minimálně tři tutovky a Barça mu může poprávu děkovat. Gólu Leganés předcházela hrubka Sergi Roberta a v článku je chyba - na gól nahrával Luis Suárez.