Baník ztrapnil Karvinou pěti góly, vysoko vyhrál i Hradec

Fanoušci ostravských fotbalistů si náramně užili přípravný duel proti Karviné, v derby druholigový tým šokoval soupeře z nejvyšší soutěže pěti góly. Hradec Králové dal šest branek druholigovému Prostějovu, Mladá Boleslav v Tipsport lize remizovala s Jablonec a zajistila si postup do tzv. Final Four.

L88i92b70o63r 84U28r37b68a51n36i45e59c 5196313349

Doufám, že za Jablonec budou pravidelně nastupovat Zelený i Trávník.

0/0
25.1.2017 22:13

J84o23s43e20f 97T66l27a10m52s59a 7901300793367

Z tohoto zápasu nelze dělat závěry. Přátelák, jehož výsledek ale potěšil. Na druhou stranu se věci vracejí do normálu. Baník bude v regionu opět dominovat, Karviná bude zpět o level níže. Tak to zkrátka odjakživa bylo, pouze v posledních dvou letech se situace vymkla obvyklým pořádkům. Po řádění Petery a Šafarčíka se Baník nadechuje. R^

+1/0
25.1.2017 21:13

R13a98d53i37m 62P65i97e24c71h61a 1771510662446

Karvina me hrozne zklamala.. To byla strasna ostuda!!!

0/0
25.1.2017 21:02

A24n14t85o76n79i55n 38B58l25a40z29e33k 4708922277131

Prohrat s Banikem Ostrava 0:5 neni pro vas ostuda. Z historickeho hlediska je to normalni vysledek. A tak to je dobre a tak to ma byt.

J98a81n 85Š47i73ř24i50n34a 5965545

Karviná bude mít na jaře dost možná problémy se vůbec zachránit, odešlo jim hodně hráčů a možná ještě odejde Laštůvka. Penězovod OKD vyschl, tak se bárka začíná potápět ke dnu, naopak Baník se ode dna již odrazil. Výmluvné je to, že Ožvolda, který by si moc nezahrál v Baníku ve druhé lize, šel na hostování do Karviné do první ligy.

M86a22r63t30i24n 30Š68i17l43a96r 3717333889174

Karviná byla nejslabším týmem, který se představil na podzim na Srbské. To, že s Karvinou Brno remízovalo je v prvé řadě ostuda Brna. Karviná Rv BaníkR^

0/−2
25.1.2017 17:04

D78a38n78i57e32l 44K92v52a78k 8234264690302

To vážně? Karviná Brno naprosto přehrávala. Nebýt smolného gólu Brna úplně na konci, byly to jasné tři body pro Karvinou..

+1/−1
26.1.2017 11:40

R22a62d61e74k 84Ř97í35h20á92č35e13k 2376461480253

Sorry ale prvních 15 minut výborných ze strany Brna a pak až na 1 gólovou střelu Karviné nuda z obou stran až do poslední minuty - tj. hráli špatně oba.