Real šetřil hvězdy a na výhru se nadřel, Barcelona ukončila sérii remíz

Fotbalisté Realu Madrid vyhráli v 15. kole španělské ligy nad La Coruňou i bez Ronalda a dalších hvězd, které dostaly volno. Tři body a vítězství 3:2 zařídil královskému klubu v nastaveném čase stoper Sergio Ramos. A Barcelona? Ta zvládla svůj odpolední zápas na půdě Osasuny, dvěma góly se blýskl Lionel Messi. Katalánci ztrácejí na první místo šest bodů.

M19a64r47t50i54n 40C94a23j85t77h78a68m40l 3441118496690

Kouknu po hazene a Real 1-2, rikam si to dlouho nevydrzi, jeste uvidim goly zive. Bezela 81. minuta. Vyrovnani hlavou- Ramos koukal, ze chcel on, vitezny gol Ramos! Jak jinak po rohu mic umistil hlavickou. Byla by zajimava prace pro statistiky. Kolik zapasu rozhodl Ramos po umistene hlavicce! Minimalne Cr- Spanelsko na ME tez.

M59a34r27t15i28n 87C96a76j71t81h73a39m31l 3661438246870

Diky, Pique. Uz je pul roku od toho. Clovek zapomina...

0/0
10.12.2016 23:06

J29a33n 92U72l54m 7950929486632

Tak dneska jsem mel z prfele kliku, vyhry Realu a Philadelphie byly za vterinu 12

0/0
10.12.2016 22:51

M87a98r36t62i68n 51C73a28j28t43h23a38m81l 3601718956670

Vlastne oba goly, Jane, 2 minuty- 3 v konec. To vitezstvi pak musi byt dvojnasob sladke!

0/0
10.12.2016 22:54

F60i45l40i78p 91J17a13r88a17b 1473287860147

Hmm, a já si nadávám, že jsem u livka čekal, než tam skočí neprohra Realu za 3.00, místo abych to vsadil za krásných 2.9, nebo kolik tam bylo těsně před tím gólem. Inu, kdo chce moc, nemívá nic...