Chelsea otočila duel se City, Arsenal deklasoval West Ham pěti góly

Chelsea má na čele tabulky fotbalové Premier League tříbodový náskok - ve 14. kole totiž zdolala Manchester City 3:1. Lídr soutěže prohrával po vlastní brance Garyho Cahilla, po změně stran skóre otočil zásluhou Diega Costy a Williana. Výsledek pojistil v závěru Eden Hazard. Arsenal smetl v londýnském derby West Ham 5:1, výhru řídil hattrickem a přihrávkou Alexis Sánchez. Tottenham i díky dvěma trefám Harryho Kanea deklasoval Swansea 5:0.

P97a71v89e66l 12V17i57n35a24ř 4321137365106

Tak Alexis vcera neuveritelnej. 3 goly a asistence. Peknej vecer pro fans Arsenalu. No a tresnicka na dortu ta cervena pro Aguera (4 zapasy) a Fernandhina (3 zapasy), tudiz oba budou proti Arsenalu mimo.

+2/0
4.12.2016 10:14

K47a46r75e62l 31S38t83u58d92e95n98o79v14s62k20ý 1387502214104

No asi rozhodla ta zahozená tutovka v 57 minutě. Po té přišel zasloužený trest...

+3/0
3.12.2016 20:11

J45a42k37u89b 84K32a80m81e85n48i82c73k47ý 4219982987366

nechapu tech zbytecnych nastavenych 6 minut, webbovo dovjce to utkani moc nezvladl. aguero za ten zakrok doufam 3+ zapasu, pekna prasarna...

+2/0
3.12.2016 19:18

H77o75n52z13a 87K14a75h90o85v96e54c 1466964724

Conte je borec R^ u City je to vždycky těžké, ale nečekal jsem, že vyhrajeme 3:1. Sice domácí byli herně lepší, ale počítají se góly, ikdyž Chelsea dala čtyři :D. Super Blues R^