AC Milán v městském derby remizoval s Interem, Schick a Krejčí slaví

Fotbalisté AC Milán poskočili na třetí místo italské ligy poté, co na San Siru remizovali s městským rivalem Interem 2:2. Na famózním obratu skóre v utkání Sampdorie Janov se Sassuolem se podílel český útočník Patrik Schick, byť nastoupil jen na dvanáct minut. Celé utkání odehrál za Boloňu Ladislav Krejčí a také on se radoval ze zisku tří bodů.

M32a17r72t29i33n 79C42a67j33t59h59a46m52l 3811818466430

Krasny zazitky dnes servirovala italska liga a to jeste vecer ceka milanske derby. Ja videl dva, tak o nich mohu referovat. Sampdoria- Sassuolo vyborny obrat. Snad behem od 85. minuty dali domaci 3 goly. Bergamo- AS Roma. Z Begama se body nevozi lehce. Jeste kdyz jsem sazel, nejradsi jsem tam daval krize nebo domaci neprohru. No vychazelo to. Ani dnes se hoste neobohatili. Penaltovy zapas. Prvni pro hosty za dle me nastrelenou ruku no a pak se to v zaveru Atalante vratilo. Neskutecna nesikovnost hrace hosti. Ten by se nejradsi nevidel. Primo pred zraky sudiho brnknul utocnikovi ve vapne o nohu. 4 minuty nastaveni uz vyrovani neprinesly.

+1/−1
20.11.2016 19:43

J95a51n 17M42u16c65h96a 8419266612616

Atalanta letos doma 5-0-2, loni 8-6-5, predloni 4-7-8, to neni nic extra ;-)

J16a59n 52K29o28h19l 4813757611144

Tak až dá ten hattrick přímo Schick, tak to bude dobrej výkon. Něco jako Fenin.. první zápas v BL hattrick ;-D