Olomoucký Plšek dal pět gólů Prostějovu, Ostrava vyhořela v Třinci

Fotbalisté Olomouce potvrdili v 16. kole druhé nejvyšší soutěže své vedoucí postavení v soutěži, když na domácím hřišti rozstříleli nováčka z Prostějova 7:0. Hned pětkrát se trefil Jakub Plšek. Poprvé v soutěži prohrála Ostrava. Vůbec nezvládla derby v Třinci, kde domácímu týmu podlehla 1:4. Zaváhaly také druhá Opava i třetí České Budějovice, které mají před čtvrtým Baníkem náskok jednoho bodu.

J97a18k68u41b 30J73e37m56e67l46k62a 7729694608306

Sigma vyhrála zaslouženě.

Jen mi líto Prostějova.

Obrana záloha jako by nebyla.

Chudák Kofroň nepochytá všechno.

Ono poslat proti Sigmě dorost je velice inteligentní.

Ale nápady prostějovské ho vedení nezná meze.

0/0
19.11.2016 22:36

J94i72ř26í 81L38i55e23t35a76v66e38c 8433429123719

5 gólů je hodně - i když se jedná o druhou ligu.

P64a71v28e66l 17Ř34e84ž82á91b74e91k 5402948532

Bože, Budějovice si nechají dát vyrovnávací gol v 91.minutě! To je smůla :( Vyhrát tam, tak stáhnou náskok Olomouce...

+1/−1
19.11.2016 15:49

V94l98a10d43a17n 96Č25e66r57n51ý 8342826303556

Kdyby byly v .... ryby, nebylo by třeba rybníků.

+5/0
19.11.2016 16:03

O49t20t54o 92P12e44t47e10r28k94a 4313361785328

Budějice mají mnohem víc bodů než čemu odpovídá síla jejich kádru (matematicky řečeno - mají skoro tolik bodů, co loni za celou sezónu). Chléb se u nich lámal při smolných a těsných porážkách v Olomouci a v Ostravě, ale když si vzpomeneme na jejich šťastné výhry v úvodu soutěže a všeobecně velmi slabé výkony na hřištích soupeřů, je těch 31 bodů v podstatě zázrak. Konec konců, ani dnes jim to ve druhém poločase nešlo - po kolikáté už?

M59a16r94t79i14n 21P80l27i91c31h17t68a 2178322491833

Proč, proč, proč, proč, proč, proč jsem jel na zápas do Třince. ;-O Baník měl zápas blbec a nejvíce asi Hučko, ten dnes dělal téměř vše naopak, než bylo třeba.

Na začátku zápasu šlo vidět, že si Baník přijel pro 3 body a taky šlo vidět, že absolutně neví, jak toho dosáhnout. Postupem času už se jen množily alibistické přihrávky a nakopávané míče "někam dopředu".

Bohužel to nestačilo a tak se asi půjdu mrknout i na příští zápas s Olomoucí. Tímhle výkonem přece podzim neukončím. :-/

D38a76v50i27d 12V18á65n76s18k53ý 3961484849173

2 tyčky, břevno, x spálených šancí, ten zápas byl dělanej na rekordní kanonádu.

+1/0
19.11.2016 12:30

Z27d32e16n77ě88k 44N32o39v43o33t30n34ý 6909392921225

S Příbramí souhlasím, ale že přeješ Bohemce sestup, tak jseš KOKOT!

+4/0
19.11.2016 10:06

R24a90d81e94k 39U20r43b10a29n 4659520784857

Příbram zase snad spadne ještě tuto sezónu.

+4/0
19.11.2016 12:58

R65a22d11e85k 66Z61l22á31m30a77l 1605846972429

Tak a za rok pracovat na odeslání Příbrami a Bohemky z ligy :-)

+1/−3
19.11.2016 9:38

P27e95t76r 26M36i83c95h38a15l66í89k 1775167881156

Více diváků na druhou ligu, než na reprezentaci v Mladé Boleslavi. Ostuda svazu za pořádání repre zápasů v městě, kde fotbal nikoho nezajímá.

+13/0
19.11.2016 8:35

M57i32l91a52n 53Z76e20m29a47n 2337761809891

A to byl Jilek minutu od vyhazovu. Jenze ve 4. kole dali Vlasimi vitezny gol v 91.minute a od te doby jedou.

+9/0
18.11.2016 23:41

O93t22t31o 19P40e77t25e14r51k48a 4263941895368

Poslední dva zápasy 6 bodů a skóre 12:0? Olomoucký fanoušek bude mít fajn Vánoce:-)

+5/0
18.11.2016 22:00

P16e44t95r 88V54o32č25k71a 3542670429546

No, něco málo k tomu chybí na "bazalech"

+1/0
18.11.2016 22:53

O65t17t75o 38P92e58t12e15r44k91a 4443791465388

Ja preji postup Sigme i Baniku, takze pripadna prohra Olomouce v Ostrave by to me prani nejlepe podporila. Ale nevim no. Sigme, kdyz zapas sedne, nejde v 2.lize moc vzdorovat. Spis se bojim, aby Olomouc v Ostrave nevyhrala a Banik neklesl na 3.misto... Ale celkove verim, ze postup ani jednoho nemine. Ostatni kluby na 1.ligu zatim nemaji.