Barcelona měla ve Valencii namále, rozhodla Messiho penalta v nastavení

Útočník Barcelony Lionel Messi přispěl dvěma góly k výhře 3:2 na hřišti Valencie. Argentinec otevřel skóre v 22. minutě, v nastavení druhé půle pak z penalty rozhodl. Barcelona si v 9. kole španělské ligy připsala šesté vítězství v sezoně a vyhoupla se na první místo neúplné tabulky.

J14a16n 81Č64e73k58a93l 7429605124724

Stejně je nejlepší komedie ten automatický hromadný pád po zásahu petflaškou jak po dávce z kulometu...;-D;-D

0/0
24.10.2016 15:11

M60a70r72t50i26n 76C85a40j34t40h71a78m38l 3761618906330

A ted lijak odvanul sance dosud neporazitelneho Atletica. Sevilla neni lecjaka, jako Valencia. Tyto oba kluby muzou te trojce body brat. Objektivne vzato mela i Valencia vcera vyhrat.

F37i52l86i22p 67J69a91r74a58b 1453877450957

Celkem dlouho to vypadalo na reprízu loňského zápasu; Barca z x šancí dala jen jeden gól a od nějaké 60.minuty se hrál úplně jiný zápas, který mohla klidně i prohrát, hlavně po Naniho šanci, ale těch nedotažených brejků Valencie tam taky bylo celkem dost.

Pozitivním zjištěním je, že Messi se naučil kopat penalty. Alespoň mně se to tak po těch dvou zatím jeví.:-P

+2/−1
22.10.2016 20:50

R74o36b96e32r34t 24K96o77c88i20á95n 5329147526497

První gól Barcelony jasně neregulérní, Busquets měl být vyloučen a měla se proti ní kopat penalta. Čili klasika, jen červená pro soupeře tentokrát chyběla:-) Nicméně toho jakéhosi Minu by měli fanoušci Valencie zlynčovat, podělal co mohl včetně tří jasně gólových brejků, tím posledním navíc odevzdal míč soupeři do brejku, ze kterého byla penalta na Suáreze. Naprostá tragedie a nepovedený vtip. Co vše se může živit fotbalem, to nikdy nepochopím.

+3/−6
22.10.2016 18:57

R49a72d27e92k 18H44a46i46d91e50r 6470494505285

jestli jsou někde horší rozhodčí než u nás, tak právě ve Španělsku...pískal tragicky na obě strany, ale protože vyhrála Barca, logicky nadávat bude Valencie, její fanoušci, Madrid, odpůrci Barci atd atd..

+7/−1
22.10.2016 19:06

R39o81b91e92r90t 15K72o48c56i83á63n 5289637476427

Logicky bude nadávat Valencie, protože jí rozhodčí bez milosti zařízl. Že jsou ve Španělsku rozhodčí tragičtí, to je pravda, ale na věci to nic nemění:-)

+2/−5
22.10.2016 19:48

P90e88t63r 26B51u35b85á28č94e36k 2605375895140

Rozhodčí byl tragický a myslím, že více uškodil Barceloně.

Valencie celý zápas, ale hlavně v první půli prasila jak mohla a u rozhodčího to vcelku procházelo, tam mohl sázet jednu žlutou za druhou. Kolíky na koleno Gomeze v pohodě, bez karty, kdyby chtěl, mohl dát červenou. Busquets měl dostat 2x žlutou, to je bez debat.

Penalta jasná.

A nastavení 2 minuty, když se tak 7 minut nehrálo :D

+8/0
22.10.2016 21:06

R80o85b74e56r58t 59K37o14c39i23á47n 5769107266427

Že soupeř prasil si barcelonské slečinky stěžují po každém zápase, který nevyhrají o pět gólů, jestli ona nebude chyba jinde:-P

R65i39c76h82a44r74d 97K88r71á14l 4878147860593

Zrovna Iniestu bych jako slečinku neuváděl a dohrál po necelé čtvrthodině. Likvidační zákrok. Co povíte na tohle?

0/0
24.10.2016 14:44

R50i78c74h34a68r84d 65K47r78á38l 4848137300123

Pro každého fanouška je rozhodčí největší nepřítel. Pokud se tedy nevyhraje. Iniesta rozhodně není slečinka, ale dohrál po faulu, za který měl jít Enzo Pérez ven - už ve 14. minutě. V tomhle směru byl zápas skutečně hodně ovlivněn.

0/0
24.10.2016 14:52

R52a58d65e15k 73H16a73i82d69e92r 6650504445495

pokud si myslíte, že Busquets měl být vyloučen, nechte si vyšetřit oči a hlavu..

+4/−2
22.10.2016 19:09

R27o76b20e10r24t 11K42o52c32i67á83n 5779417286597

Ok. A vy si zatím nastudujte pravidla fotbalu a pak si svoje postřehy opět vyměnímeR^

+2/−5
22.10.2016 19:50

F48i96l40i54p 94Š45t22e48r82d39a79s 4852666199804

ked poviem A, tak treba povedať aj B. Takže ak mala dostať Barcelona červenu, tak Valencia za ich zakerne zakroky mala mat dovtedy už aj tri.

+1/−2
22.10.2016 21:34

F68i27l50i25p 29J12a28r84a88b 1293687100367

Ta odpuštěná druhá žlutá byla celkem jasná. Alibismus rozhodčího, kdyby už jednu neměl, za tohle ji stoprocentně dostane...