Budějovičtí fotbalisté doma porazili i Opavu a jsou třetí

Souboj celků z čela tabulky druhé ligy zvládli v předehrávce 10. kola lépe fotbalisté Českých Budějovic. Po výhře 2:1 nad Opavou se posunuli na třetí místo, ze kterého sesadili právě svého soupeře. Od první Ostravy a druhé Olomouce je dělí jediný bod.

P72e31t33r 96K40ř60i60v47á21č30e35k 8758107978718

"když je před tím poslal do vedení už v sedmé minutě Wermka" ;-D Asi Wermke a góla nedal už v 7. minutě, ale v průměrné 27. minutě ;-D

+1/0
6.10.2016 9:32

J48i91n14d93ř82i12c70h 46M91u31s90í77l25e73k 5479901266

Úplně stejné nesmysly píše internetová verze Deníku Sport: první gól vstřelil v sedmé minutě Wermka. Ona to takhle podle všeho vydala ČTK. To ale neznamená, že by se pisálek neměl přesvědčit jestli je informace pravdivá a jen ji tupě převzít. Zrovna u utkání, které přenášel ČT SPORT, to není až tak velký problém. Stačí se třeba podívat na teletext ČT SPORT. Gól vstřelil Wermka, ale v sestavě je uveden Wermke. Ze sportovní žurnalistiky mi je poslední dobou velmi často na zvracení.Rv

O63t37t55o 35P23e77t40e92r81k57a 4313121845418

Postoupí Baník a Sigma, čistě teoreticky o to může zabojovat z druhé vlny ještě Znojmo. Nikdo lepší tam tu soutěž nehraje.

+2/−1
5.10.2016 22:21

J75i49n82d45ř72i72c38h 18M97u17s34í88l90e71k 5209951576

Souhlasím, že Baník a Sigma jsou favority na postup a že za nimi zeje určitá výkonnostní propsat, ale s tím Znojmem jste dle mého názoru poněkud přestřelil. Po letních odchodech na postup letos rozhodně nemá. Leda by pro jaro dost kvalitně posílilo. Momentálně je Dynamo nebo Opava lepší. Dynamo bude mít pro jaro výhodu v domácích odvetách proti Olomouci i Ostravě, což může být důležitý faktor. Znojmo je teď na úrovni Sokolova nebo Varnsdorfu. Mne by dost překvapilo kdyby bylo lepší než páté po podzimu. Dál se uvidí podle případných změn v kádrech v zimě.

0/0
6.10.2016 10:36

J32i77ř93í 37J92u44ř51i11c95a 2168973441

;-)Ale Bare, vždyť je ta liga bez baníku nudná.

J43i76n65d40ř73i77c46h 63M92u73s28í65l81e66k 5259581806

To nejsou týmy co by reálně hrály a měly šanci na postup. Ač fandím stejnému týmu jako Bar, já návrat Baníku i Sigmě přeji. Zápasy s nimi byly a jsou zajímavější než nuda proti týmům, které nikoho nezajímají a na které nikdo nechodí. Ani když přijedou k nám, ani na ně samotné. Rv

0/0
6.10.2016 10:41

Z81d63e95n51ě76k 19K47u25č58e29r70a 3465153226718

PANE novináři, špatně počítáte. Opava ztrácí na čelo 3 body, nikoliv 4, jak píšete.

+3/0
5.10.2016 20:22

M48a83r55t39i62n 82S81t60a10ř45í40k 4225506266139

Před hodinou stejny článek otiskli na isportu i se stejnou chybou. :D Také jsem tam na to upozornil a již to opravili. By si to při tom kopírování mohli alespoň přečíst ;-D;-D

0/0
5.10.2016 21:37

J42i83n74d19ř31i27c19h 88M65u66s27í24l24e58k 5759271866

A jsme u toho, že dobrý sportovní novinář by neměl bezduše přebírat zprávy, ale před uveřejněním si je ověřovat. Zrovna u zápasu druhé ligy není tak složité se podívat na teletext ČT, kde jsou základní fakta o zápasech i tabulka celé soutěže. :-P

0/0
6.10.2016 10:51

O61t55t26o 96P21e84t95e97r98k13a 4943151465958

Skvělá zpráva pro Baník i Sigmu. Opava ztratila a Budějky ani na Baník, ani na Sigmu nemají.

O67t66t12o 34P28e53t60e93r10k15a 4313981785208

Jj, určitě. Skoro bych řekl, že je až s podivem, že se Budějky drží po loňské sezóně tak vysoko. Ale neumí hrát venku a mají šíleně úzký kádr. Na TOP3 to po 30. kole nevidím.

+1/0
5.10.2016 20:28

L31i24b23o82r 29W70a30l26a68c71h 9884558907699

Po impotentní kopané pod Baránkem je sice radost letos Opavu sledovat, ovšem na ligu chybí všechno. Hráči, majitel, peníze, stadion.

0/0
5.10.2016 20:55

O12t86t12o 31P22e60t40e42r11k70a 4863911455138

Však v pořádku. Opavě současné umístění sluší. Vyšších ambicí zatím netřeba.

+1/−1
5.10.2016 22:18

J97i49n64d86ř91i84c69h 39M25u21s69í11l24e50k 5979391446

Dynamo vloni spadlo na úplné dno, že to níž nešlo. Teď má dobrou partu zaťatých hráčů a bojovníků. Navíc má solidní obranu a nedostává moc gólů. Když zvládne vozit body z venku, může prohánět Baník i Sigmu až do samého závěru soutěže. Navíc na jaře bude hrát s oběma doma, což může udělat druhou ligu ještě zajímavější.