Fotbalisté Slavie v domácím poháru postupují, proti Chrudimi nezaváhali

Fotbalisté Slavie vstoupili do domácího poháru výhrou 3:1 ve třetím kole na půdě třetiligové Chrudimi. Vítězný gól Pražanů vstřelil v 72. minutě z penalty Jaroslav Mihalík.

M36i85r22o64s96l94a98v 67K86o73n83e69c73n81y 2139541836218

3500 diváků na jeden trénink - nechci se chlubit dámy a pánové, ale, kdo z vás to má ?

0/0
29.9.2016 15:18

J91a49n 21N26o54v27á67k 6467390468833

Pouť a fackovací panák? To tě jistě pěkně protrénovali.;-)

0/0
29.9.2016 15:40

J12a39r18o13s37l47a26v 91V25o10k88u95r73k29a 9835503691

Hlavne je pot�eba p�ipom�nat, �e rud� kopejtka jsou bez tren�ra a to d�ky sesivkam

...

0/−6
28.9.2016 20:50

J35a80k19u65b 41Z46e55m85a25n

Je potřeba Slavii pogratulovat. Soupeře z třetí ligy se jí podařilo po několika letech. Tvrdíkova tvrdá a poctivá práce začíná přinášet své ovoce.

+5/−4
28.9.2016 20:27

D69u67š47a38n 57H68r31a13b71e53c 6614692544649

Zmínil bych ještě, že je potřeba pogratulovat i Chrudimi. A to za to, že prohrála se Slavií stejným rozdílem jako její poslední (prvoligový!) soupeř. A navíc alespoň vstřelila gól a po zápase jim diváci za to zatleskali, neběželi je lynčovat tak, jako fanoušci onoho posledního soupeře Slavie..

R98a80d25e79k 73J46o64n52á43š 4777725963708

Objektivně řečeno, druha ZK zaslouzena a penalta - no ruka Bylan jesna, jen nevim jak se to dnes posuzuje kdyz si hráč nakopne mic do vlastní tuky, ale to je jedno. Každopádne sice píšou ze slavia 5 změn ale proste absolutně to nevypustili a hrali v ligový sestavě, coz me překvapilo... v zápase nemeli zadny šance, jedine v cem převyšovali Chrudim tak bylo vice držení míče.. Skoda ze doslo na tu CK a penaltu, lidi by si zasloužili prodloužení a vývoj zápasu taky... Nehledě na to ten uz prvni gól padl v nastavení prvni půle a byl takovej pólovlastní... Každopádne pamatuju si ze za podobne vykony Sparty v pohárech napr proti Zivanicim byla Sparta pekne kritizována, ale Slavisti se Placaj po zádech... no jejich vec, stejne nam budou na ko ci sezóny koukat na zada, Slavii tipuju na 5. misto... ACS :-)

0/0
29.9.2016 7:41

J40i47ř20í 93K84l11i61m10e52š 9421851804479

Konečně se ve Slavii blýská na lepší časy. V jednom týdnu si Slavie namazala na rohlík dva srovnatelně dobré soupeře a oba o 2 banány. Pravda, ta Chrudim byla trochu těžší soupeř, když dala gola :-)R^

+13/−4
28.9.2016 19:29

R18u40d82o77l76f 47K40o88m97á39r42e55k 7538339372189

osobne jsem to videl. dneska to bylo o mnoho tezsi, zkratka kvalita dnes byla o mnoho lepsi nez v nedeli

+3/−4
28.9.2016 19:44

R83e43n14é 59J82í55š13a 2197797841556

Neuveritelny. Chrudim, co sotva plete nohama, jelikoz uz pres mesic hraje nedele-streda-nedele si dela ze slatancu trhaci kalendar a nebyt dalsiho nechutneho zarezu sudich, opakovala se dalsi Lisen. Jak dlouho tohle bude ten novej sef sudich trpet? To je kolo co kolo...

J72i96r91i 91H61r11u50s90t13i56c27k95a 9143478282431

A ty jsi byl na zapase? Nebo jsi to videl v tv? Jak vis,ze penalta nemela byt. Muzes poslat video? Diky za info.

+3/0
28.9.2016 20:18

R78e91n11é 22J95í41š41a 2537777531946

Nejdřív neodpískaná jasná penalta po ruce Frydrycha, pak už bylo trapné sudímu nepísknout tu druhou. Když ale začalo reálně hrozit, že Slavia má problémy a že Chrudim si jde za postupem, přispěchal rychle s červenou a penaltičkou ala Plzen z dob své slávy.